Тернополян залучатимуть до спорту та розвиватимуть інфраструктуру

Автор:     Опубліковано: 23 Грудня 2016 о 19:22    731 переглядів

У Тернополі подбали про розвиток фізичної культури і спорту. Відповідна програма розрахована на 4 роки. У ній, зазначає начальник профільного управління міськради, постаралися передбачити усі нагальні потреби галузі.

МИКОЛА КРУТЬ, начальник міського управління у справах сім’ї, молодіжної політики та спорту:

«Основний акцент, який робиться в цій програмі, – це підтримка безпосередньо навчально-тренувального процесу для спортсменів. Капітальні ремонти, будівництво нових об’єктів, реконструкція існуючої спортивної інфраструктури міста. Вперше в подібних програмах виділяється окремим пунктом якраз підтримка рухової активності і залучення населення до активного заняття фізичною культурою. Реалізаторами даного напрямку роботи будуть і громадські організації, і активісти, які працюють якраз в цьому напрямку».  

В планах також – покращення і модернізація спортивної інфраструктури міста. В програмі, розповідає Микола Круть, закладено ряд об’єктів, які потрібні  і можуть стати родзинкою міста. До прикладу, будівництво трампліну для лижного фрістайлу.

МИКОЛА КРУТЬ, начальник міського управління у справах сім’ї, молодіжної політики та спорту:

«Окрім того, дуже багато проектів передбачено якраз інфраструктурних, по облаштуванню і футбольних полів, і ремонту існуючих майданчиків, адже, скажемо, деякі майданчики, які вже встановлені, потребують ремонту. Програма оптимістична, і за підтримки міста, за підтримки бюджету, я думаю, що дуже багато буде позитивних зрушень в цьому плані і тернополяни вже в найближчі пару років зможуть це побачити».   

Загальна сума коштів на 4 роки, необхідних для реалізації програми, –  близько120 мільйонів гривень.

МИКОЛА КРУТЬ, начальник міського управління у справах сім’ї, молодіжної політики та спорту:

«Наразі нам обіцяють, що фінансування буде здійснюватися в межах 50 % від потреби. Але сподіваємось, що і бюджет міста, і економіка міста буде розвиватися, будуть нові надходження, і, відповідно, міська рада зможе на сесії, коли буде переглядатися бюджет, виділяти додатково кошти на реалізацію оцих проектів, які заплановані в цій програмі».  

 

 

 

залишіть коментар