Тернополянці Яні Веприк терміново потрібна Ваша допомога!

Автор:     Опубліковано: 15 Грудня 2016 о 19:15    1 155 переглядів

Маленькій тернополянці Яночні Веприк терміново потрібна допомога! У дівчинки діагностували рідкісну пухлину, видалити яку потрібно якомога швидше. Батьки у відчаї, просять усіх небайдужих, допомогти врятувати життя їхній єдиній дитині.

Семирічна тернополянка Яночка Веприк навчається у другому класі. Грайлива, весела та активна дитина, протягом останніх двох років почала часто хворіти. Так в черговий раз, два місяці тому, дівчинка захворіла на запалення легень. Відтоді, розповідає мама Яночки, життя у сім’ї перевернулось.

ТЕТЯНА ВЕПРИК, мама Яни Веприк

«Ми не могли її вилікувати, при рентгені, в нас знайшли плямку на легенях, нас відправив лікар на КТ. На КТ в нас знайшли пухлину, нам дали направлення в «Охматдит», в «Охматдиті» нам провели біопсію і поставили діагноз – ганглионеврома 6-11 хребта. В нас провели лікування, готували нас до операції, перед операцією лікарі засумнівались, що пухлина не пішла міжпозвоночно, нас відправили на МРТ, на МРТ  в нас поставили міжпозвоночну пухлину».

Під час консиліуму, лікарі з’ясували, що це рідкісна пухлина, з якою в «Охматдиті» зустрілись вперше, тому прооперувати дівчинку ніхто не насмілився. З надією, що пухлина розвиватись не буде і з нею можна повноцінно жити, сім’ю Веприк відправили додому. Однак дитині, з часом, ставало лише гірше. І батькам Яни, порадили звернутись до закордонних лікарів.

ТЕТЯНА ВЕПРИК, мама Яни Веприк

 «Одна клініка Ізраїлю нам відгукнулася, зібрала консиліум і поставили зовсім іншу пухлину – шваному. Яка буває дуже рідкісна, ця пухлина буває тільки в дорослих людей і в них діток навіть таких не було. Вони зібрали хірургів, які згодилися її прооперувати. В нас уражено вже два ребра, які потрібно видалити. Вони дають дитині моїй надію, що вона буде жити повноцінним життям, після операції. Операція має тривати 8,5 годин».

Одна із авіакомпанії, на прохання батьків дівчинки, вже надала сім’ї можливість безкоштовного перельоту в Ізраїль. А от кошти на операцію та саме лікування, яке вартує щонайменше 50 тисяч євро, батьки зібрати самотужки не можуть. У відчаї, мама дівчинки благає усіх небайдужих допомогти врятувати їхню єдину дитину.

ТЕТЯНА ВЕПРИК, мама Яни Веприк

«Просто ми не можемо зібрати таких коштів. Ми зібрали вже 10 тисяч доларів. Я звертаюсь до вас, як мама своєї дитини, допоможіть зібрати нам кошти для нашої донечки. Це остання надія для нашої дитини на життя. Дуже вам вдячна буду за кожну вашу допомогу і за вашу молитву  для нашої дитини».

 Підтримати Яночку Веприк зібрались і її однокласники. Діти також звертаються до усіх людей та просять допомогти  врятувати життя їхній маленькій подрузі, яку вони люблять та з нетерпінням чекають у школі.

АРТЕМ, однокласник Яни Веприк

«Веприк Яночка – весела, розумна, добра, щира дівчинка. Вона найкраща подруга».

СОЛОМІЯ, однокласниця Яни Веприк

 «Ми любимо гратися і навчатися, але трапилось так, що Яночка захворіла».

ЮЛЯ, однокласниця Яни Веприк

 «Вона потребує термінової фінансової допомоги і підтримки, щоранку ми просимо в Бога про її одужання».

 ІГОР, однокласник Яни Веприк

 «Ми дуже хочемо, щоб  Яночка повернулася у наш клас здоровою і знову з нами вчилася».

ВІКА, однокласниця Яни Веприк

 «Напередодні свята Миколая і Різдва, просимо усіх долучитися до благодійності».

ДЕНИС, однокласник Яни Веприк

 «Усі учні економічної школи сподіваються, що з вашою допомогою, нам вдасться зібрати потрібну суму».

 «Ми віримо, що Яночка одужає».

Часу обмаль, гроші необхідно зібрати терміново. Тому усіх небайдужі можуть перерахувати кошти  на банківський рахунок мами дівчинки Тетяни Богданівни Веприк, який ви зараз бачите на екрані.

5168757317875146  («Приватбанк»)

Кожна ваша гривня здатна врятувати життя!

 

залишіть коментар