Тернополянин погрожував розстріляти патрульних

Автор:     Опубліковано: 23 Грудня 2016 о 19:23    1 041 переглядів

 

Нецензурна лайка, крик, погрози і постріли. Таким видався ранок п’ятниці у селі Біла. Там невідомий чоловік ходив по вулиці зі зброєю і стріляв. На цей виклик виїхали два екіпажі патрульної поліції. Побачивши правоохоронців чоловік не одумався, ба більше, почав погрожувати полісменам розправою.

 ВОЛОДИМИР СТРУК, начальник УПП в м. Тернопіль

«Виявили цього громадянина, в нього була зброя. Він побачивши патрульних поліцейських почав виражатися нецензурною лайкою, почав, із пристрою схожого на мисливський карабін СКС калібром 7,62, почав здійснювати постріли вгору, направив на працівників поліції зі словами: «Я вас зараз тут застрелю і ні один бронежилет вам не допоможе». Це сталося на вулиці Бродівській, за межами Тернополя, в Білій».

Дочекавшись підмоги, патрульні роззброїли і арештували порушника, який, за словами Володимира Струка, мав явні ознаки алкогольного сп’яніння. За попередньою інформацією у 50-річного тернополянина, який у селі Біла має невелике підприємство, виник конфлікт із власником виробництва по-сусідству, через заїд на територію. Керівник міського Управління патрульної поліції розповідає, у чоловіка є дозвіл на зброю із якої стріляв. Окрім того, при затримані у нього виявили ще й пристрій схожий на пістолет.

ВОЛОДИМИР СТРУК, начальник УПП в м. Тернопіль

«Зараз експерти визначають, що це за пістолет. Попередньо я можу дати оцінку, що це є револьвер перероблений під пристрій для відстрілу гумових куль. Також відомо, що обшук у нього вдома вже проводився і знайдено також дуже багато пристроїв для відстрілу».

Що це за зброя і законність її зберігання оцінюватимуть експерти. Зараз затриманий перебуває під слідством.

залишіть коментар