У Пронятині відкрили групу для дошкільнят

Автор:     Опубліковано: 19 Грудня 2016 о 20:20    543 переглядів

У тернопільській школі №30, яку заснували двадцять три роки тому, у віддаленому мікрорайоні Пронятин, сьогодні навчаються дев’яносто двоє учнів. Тепер до шкільної сім’ї долучились ще сімнадцятеро дошкільнят. У навчальному закладі відкрили групу-дитячий садок.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«По-перше, було чимало звернень від людей, тому що район постійно розростається. Згідно генерального плану він буде ще більшим, згодом тут буде ще більше сімей, ще більше буде діток. Тому зверталися і мешканці району, і зверталися депутати, які просили облаштувати тут групу. Враховуючи це були виділені кошти, це понад 250 тисяч гривень, які пішли на проведення ремонтних робіт, тобто нові вікна, ремонт приміщення, бойлер».

Директор школи розповідає, створити всі умови для дитячої групи вдалося у досить стислий термін.

ЛЕСЯ ГУНЧИК, директор ТЗОШ №30

«В кінці червня мені дали кошти, вже поступили. За липень і два тижні серпня вже ремонти були зроблені. Половина серпня, вересень і частина жовтня – повністю вже все ми завезли. На сьогоднішній день в мене вже є Оксана Миронівна – вихователь, яка буде з ними працювати, нянечка, є медичний працівник, яка буде допомагати, бо це маленькі дітки, тут ще обов’язково медичного працівника».

Леся Йосипівна додає, батьки записували діток заздалегідь, більше того, після ремонту приходили і допомагали з облаштуванням приміщення.

МАРІЯ ГАЙДА, мешканка мікрорайону Пронятин

«Ми дуже щасливі і задоволені, що в нашому мікрорайоні нарешті відкрили садочок, якого ми дуже довго чекали. Потреба була дуже велика в садочку, тому що є школа, яка постійно бореться за своє існування, а з відкриттям садочку просто збільшиться кількість дітей в школі і школа буде лише розвиватися».

Загалом за виділені кошти, окрім ремонту, придбали все обладнання, яке потрібне для функціонування такої дитячої групи. Також, як зазначає Сергій Надал, вже обговорюють і плани на майбутнє.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Зараз ми говоримо ще про те, що на весну треба облаштувати ще дитячий майданчик, де діти б мали можливість відпочивати. А в перспективі, оскільки район буде розвиватися, розростатися, потрібно говорити про те, щоб, можливо, школу перетворювати на заклад школу-сад, де діти з цього району мали можливість приходити починаючи з 2-річного віку і до закінчення школи постійно перебувати тут».

Працюватиме група з 8 до 18-30 і розрахована на тридцять дошкільнят.

 

залишіть коментар