У тернопільській школі поставили мюзикл до Різдва

Автор:     Опубліковано: 23 Грудня 2016 о 19:27    862 переглядів

«Радуйся, світе, Спас народився». Задум зробити подібну театрально-музичну композицію у школі № 4 виник вже давно. Щороку, розповідають у закладі, там готуються до свят різдвяно-новорічного циклу. І от цього року вирішили зробити виставу, в основу якої лягла біблійна історія про народження Ісуса Христа.

ГАЛИНА КІЗІЛОВА, вчитель образотворчого мистецтва Тернопільської ЗОШ № 4:

«Ми намагалися, щоб подача була нестандартною, незвичайною. Відбувалося дві паралельні дії: дія на сцені – це те, що уявляв собі хлопчик, це те, що відбувалося в нього в думках, і дія в літаку. Літак, як, знаєте, така собі алегорія життя, рух безкінечний, поспіх, суєта. Ми всі кудись, дійсно, спішимо».   

МИКОЛА ФЕДОРУЦ, педагог-організатор Тернопільської ЗОШ № 4:

«Свято Різдва – це свято надії і любові. І ми хочемо, щоб напередодні різдвяних свят кожен відчув себе потрібним, люблячим, і мав сподівання на краще майбутнє. І саме тому завершення нашого дійства про те, що ми любимо свій край, і ми молимося за свій край. Тому що зараз складна ситуація в державі, і ми хочемо, щоб усі наші українці, незалежно де хто в якому регіоні знаходиться, з любов’ю і з приємною надією зустріли ці свята».

Участь у мюзиклі, розповідає педагог-організатор, брали як учні, від наймолодших до випускників, так і їхні вчителі.

НАЗАР, ВЛАД, ІЛЛЯ, учні Тернопільської ЗОШ № 4:

«- Я був Ісусом. Я допомагав їм робити добро.

– Я був Матвієм, якого побив Лука.

– А я був Лукою, який в кінці мав вибачитися перед Матвієм.

– До ролі не було аж так важко підготуватися. Лише було треба знати, коли обертатися і куди. 

– В мене було саме більше слів. І я їх всіх мав вивчити. Це було саме важче».

Втім, вивчити свої ролі – це ще не уся підготовка до вистави. Неабияка робота кипіла і над костюмами.

ГАЛИНА КІЗІЛОВА, вчитель образотворчого мистецтва Тернопільської ЗОШ № 4:

«Шукались матеріали, знімались мірки, ми робили ескізи, таким чином, щоб, наприклад, наші хлопчики були вдіті відповідно до тієї епохи, щоб янголятка були схожі на янголят, щоб самим їм було приємно виступати. Ну, а всі пасажири в літаку відповідали своїм образам. Хтось професор такий дуже замудрий, хтось – бізнесмен діловий, хтось – заклопотана мама, хтось – сучасна молодь, така, знаєте, в навушниках, якій трошки байдуже. Але шлях до Бога знаходять всі».  

КАТЯ, учениця Тернопільської ЗОШ № 4:

«Мені дуже сподобалася ця вистава, тому що в нашій школі наразі такого ще не було. І я думаю, що це правильно – наводити людей на правильну дорогу в своєму житті. Я хочу, щоб таких вистав було більше в нашій школі».  

залишіть коментар