У Тернополі хочуть збудувати трамплін для лижного фрістайлу

Автор:     Опубліковано: 20 Грудня 2016 о 19:23    439 переглядів

Дозвіл на складання проекту землеустрою ділянки на вулиці Генерала Тарнавського для обслуговування спортивного комплексу дитячо-юнацькій спортшколі «Екстрім» надали депутати міської ради. Там, зокрема, мають намір збудувати трамплін для фрістайлу.

ВАДИМ КОРОВИЦЬКИЙ, технічний директор Федерації лижного спорту України:

«В зимових видах спорту наша країна лідирує всього у декількох видах: це біатлон, лижний фрістайл і гірські лижі. Такого трампліна в Україні ще немає. А він потрібен, тому що спорт є, розвивається».

Загальна площа ділянки становить 3 гектари.

ВІКТОР КІБЛЯР, начальник відділу земельних ресурсів Тернопільської міськради:

«В користуванні комунального закладу «Екстрім» вже знаходиться 2 з половиною гектари, на що є введений державний акт на землю».

ВІКТОРІЯ ОСТАПЧУК, заступник міського голови Тернополя:

«Станом на сьогоднішній день в оцій частині займаються діти і є гірки для дітей. Для того, щоб посадити трасу, вона відображена голубим кольором, для того треба долучити кусочок цієї землі. Під цими трасами також будуть розміщені підсобні приміщення, які будуть використовуватися і для гірськолижної школи, і для цих трас».

На втілення такого проекту в життя з міського бюджету передбачили 3 мільйони гривень. Кошти готова вкласти і Федерація лижного спорту України, зокрема, виготовити проектно-кошторисну документацію та забезпечити спорткомплекс спеціальною технікою.

ВАДИМ КОРОВИЦЬКИЙ, технічний директор Федерації лижного спорту України:

«Ми придбали 2 пушки «Вега», які роблять 35 кубів снігу в годину. Плюс це обв’язка, яка дозволяє ці пушки переміщати по схилу, і вони, я вас запевню, за 4 дні роботи закидають усю цю територію і трамплін снігом. Ротрак, новий бугельний підйомник і систему контролю передбачається залучити з інвестицій».      

До слова, у спорткомплексі зможуть тренуватися не лише професійні спортсмени. Випробувати себе у лижному спорті зможуть і мешканці міста. Виручені кошти, кажуть у міській раді, йтимуть на потреби спортшколи «Екстрім».

залишіть коментар