У Тернополі студенти і волонтери здійснили дитячі мрії

Автор:     Опубліковано: 7 Грудня 2016 о 19:46    487 переглядів

Студенти  Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола спільно з волонтерами Логістичного центру допомоги  бійцям АТО здійснили дитячі мрії. Як саме, бачила наша Тетяна Ставінська.

Ольга Худа, волонтер Логістичного центру допомоги бійцям АТО. Дівчина розповідає, вже понад два роки вони плідно співпрацюють з Галицьким коледжем. Усіма силами допомагають українським бійцям, а зараз ще вирішили спільно здійснити мрії братиків загиблого добровольця Павла Баса.

ОЛЬГА ХУДА, волонтер Логістичного центру допомоги бійцям АТО

«Батьків у них немає, дітки виховуються ще з старшою сестрою Кароліною і вони прописали, що  вони дуже мріяли про велосипед – старший Михайлик, а також про мобільні телефони і про меблі в кімнату. Галицький коледж відгукнувся, вони зробили благодійний ярмарок, пекли випічку, різні солодощі продавали і таким чином зібрали більше 5-ти тисяч гривень і придбали два мобільні телефони для хлопчиків».

Велосипед братам дістався від небайдужого львів’янина, який передав його поштою, розповідає Ольга Худа. А мрію хлопців, мати дитячу кімнату, здійснила благодійниця з Тернополя.

ОЛЬГА ХУДА, волонтер Логістичного центру допомоги бійцям АТО

«Пані Оксана, вона не хотіла афішувати свого прізвища, вона віддає кімнату дитячу своїх діток, які вже виросли, там такі гарні ліжечка, у вигляді автомобілів, комод, шафа, тобто повністю кімната. І так сталося, що от родина Бас стала першою, що ми повністю здійснимо їхні усі мрії».

Самі ж хлопці, про те, що їм підготували такий сюрприз і не здогадувались. Зізнаються, про такі подарунки мріяли довго, а тому вже знають, що з ними робитимуть.

МИХАЙЛО БАС, брат загиблого добровольця АТО

«Я вмію їздити, велосипед, тому що, я ходжу на тренування, я займаюся фрі-файтом і з Гаїв, часом маршруткою я встигаю, але я такий, що люблю погуляти, швидше виїжджаю і я думаю, що велосипедом, як підросту, сестра буде  відпускати вже велосипедом до міста, буду на тренування їздити ним, ну здоровше і для себе корисніше. –А де ви мештаєте? – Ми живемо у Великих Гаях зараз,  з сестрою».

 

Подарунки   братам Басам вручили в рамках концерту, який студенти організували до Дня волонтера  та 25-річчя Збройних Сил України.

ВЛАДИСЛАВ КОЗЕЛКО, староста відділення КВТ Галицького коледжу ім. В. Чорновола

«Дітям важко пережити такий момент і просто хочемо якось згладити цей момент, що втратили брата і просто зробити приємно, відлучити від цієї біди, яка в них сталася. Звісно, в нас акції не в перший раз відбуваються, ми стараємося допомогти всім людям, які до нас звертаються, в Галицький коледж. Студенти, така нація, яка розуміє на собі, що це таке і вона старається просто помогти іншим, якщо зібрати з кожного бодай гривню-дві, це вже досить така непогана сума буде».

ОЛЬГА ХУДА, волонтер Логістичного центру допомоги бійцям АТО

«Люди відгукуються, єдине шкода, що їхня нездійсненна мрія, аби повернувся батько чи брат, тут, на жаль, ми безсилі і тому ми тішимося, що звертаються люди і чи на підприємствах, чи якось у своїх колективах збирають кошти. Ми маємо надію, що ми зможемо здійснити всі мрії, звісно на те потрібен час, але щиро віримо».

До слова, попередню мрію волонтери Логістичного центру здійснили близько двох місяців тому, подарувавши сину загиблого учасника АТО – комп’ютер.

Долучитись до благодійної акції можуть усі небайдужі, мрії дітей можна переглянути на сайті Логістичного центру, а також на сторінці у Facebook.

 

залишіть коментар