У Тернополі святкуватимуть католицьке Різдво

Автор:     Опубліковано: 22 Грудня 2016 о 19:10    402 переглядів

25 грудня Україна солідарно зі всім світом святкуватиме католицьке Різдво. Так, з нагоди цього свята у Тернополі на Театральному майдані, де вже розгорнулось «Файне зимове містечко», відбудеться чимало заходів. Деталі у сюжеті.

Три дні –  з 25 по 27 грудня Тернопіль спільно з усім світом святкуватиме католицьке Різдво. Як розповів директор туристично-інформаційного центру Тарас Ковальчук, у нашому місті цьогоріч, чи не вперше запланували таку насичену програму на католицьке Різдво.

ТАРАС КОВАЛЬЧУК, директор Тернопільського туристично-інформаційного центру

«Є постанова нашого Президента про святкування «Р500», оскільки наступного року і цього року якраз йдуть підготування до «Р500». Тому спільно з «Р500», спільно з католицькими церквами, спільно з студентами – іноземцями, які навчаються у нас і святкують 25-27 числа Різдво, ми вирішили організувати на нашому «Зимовому містечку» дійства з колядками, з автентичними традиціями тих регіонів, звідки вони приїхали. «Р500» – це 500 років реформації, це обєднання всіх протестантських і інших християнських течій. Вони спільно об’єднуються і виходять спільною силою і будуть прославляти Бога і радіти народженню Христа».

Також в рамках святкування, 27 грудня  на Театральному майдані відбудеться концерт польського народного колективу з міста Ниса. Вони колядуватимуть, співатимуть та розважатимуть гостей заходу.

ТАРАС КОВАЛЬЧУК, директор Тернопільського туристично-інформаційного центру

«Три дні в нашому місті плануються досить гарні святкування, будуть частування, будуть працювати всі локації, надіємося буде гарна погода з від’ємною температурою, буде працювати наша ковзанка, яка також стоїть перший раз в нас на Театральному майдані, тому думаю, має бути весело і гарно».

В рамках свята, організатори також запланували безкоштовне частування різноманітними різдвяними смаколиками та напоями.

ТАРАС КОВАЛЬЧУК, директор Тернопільського туристично-інформаційного центру

«Для цього будуть поставлені спеціальні чани, буде спеціально відведена локація, оскільки, як зазвичай, на Різдво, всіх нужденних, звичайно, безкоштовно будемо  частувати».

Завітати на святкування католицького Різдва у «Файне зимове містечко» запрошують усіх охочих.

 

 

 

залишіть коментар