У Тернополі успішна молодь розповідала про свій досвід

Автор:     Опубліковано: 13 Грудня 2016 о 18:52    932 переглядів

«Local Workshop» – захід, у рамках якого успішна молодь ділилася своїм досвідом, у Тернополі відбувся вперше. Як розпочинали свій бізнес, з якими проблемами стикалися та як їх долали розповідали представники різноманітних галузей. Зокрема, одна із лекторів – власниця мережі кафе східної кухні, блогер в Інстаграм із понад 55 тисячами підписників та молода мама Таня Пренткович.

ТАНЯ ПРЕНТКОВИЧ, лектор «Local Workshop»:

«Я хотіла поділитися, що жінка, мама, може не тільки бавити дітей, але і заробляти, і ще щось робити окрім цього. Спочатку було дуже страшно, але, насправді я задоволена реакцією глядачів, адже вони активно сміялися з моїх, можливо, не дуже веселих жартів, і хлопали. Так, це було приємно і мені було добре».    

До слова, взяли участь у заході не лише тернополяни. Послухати бізнес-лекції приїхали і гості з інших міст.

ТЕТЯНА БРИЗГАЛОВА, учасниця «Local Workshop»:

«Ми приїхали зі Львова сюди, спеціально, аби послухати людей, які зможуть нас надихнути. І, на щастя, нас надихнули і тепер ми по-новому подивилися на свою справу і на наш бізнес, маленький стартап, який ми розвиваємо. І по-новому подивилися на свої сторінки в Інстаграмі, які ми тепер теж будемо розвивати, за що дуже дякуємо цьому заходу і сподіваємося, що він буде розвиватися величезними кроками».   

До слова, не обійшлося і без «фішок». Зокрема, доволі цікавим був сам процес реєстрації.

ПЕТРО ЗАСТАВНИЙ, організатор «Local Workshop»:

«Ми співпрацювали з фірмою «Протекшн-груп», вона нам запропонувала такий варіант, щоб на кожному квиточку був стрейч-код. Ти його стираєш, відправляєш на короткий номер 7711 і тобі у відповідь вже приходить повідомлення, що ви зареєстровані і код підтвердження, за яким ви вже будете заходити на даний захід».  

Втім, чи не основною особливістю є те, що виручені від продажу квитків кошти організатори готові вкласти в проект, підготований кимось з учасників. Обиратимуть переможця самі лектори. А щоб запропонувати свою ідею, охочим потрібно заповнити спеціальну анкету.

ПЕТРО ЗАСТАВНИЙ, організатор «Local Workshop»:

«В соціальних мережах: і в Інстаграмі, і в Фейсбуці, тобто, може любий скачати її, заповнити, відправити на наш офіційний мейл і лектори розглянуть обов’язково її. Це може бути і комерційна діяльність, і некомерційна, соціальна якась діяльність».  

Зі слів Петра Заставного, провести лекції планують також у суботу 24 грудня. Продовжити втілення цього проекту мають намір і у наступному році. Адже, стверджує організатор, у нашому місті достатньо людей, які мають чим поділитися з аудиторією.

 

залишіть коментар