У Тернополі відбувся футбольний турнір, присвячений пам’яті Зеновія Савіцького

Автор:     Опубліковано: 26 Грудня 2016 о 19:20    967 переглядів

У Тернополі відбувся традиційний футбольний турнір, присвячений пам’яті Зеновія Савіцького. У фінальній грі за Кубок випускників зійшлися команди 86-87-го та 1994 років народження. Хто зумів здобути перемогу, знає наша Тетяна Ставінська.

У традиційному футбольному турнірі «Кубок випускників», присвяченому пам’яті Зеновія Петровича Савіцького, взяли участь 14 команд. Це випускники ДЮСШ  з футболу та інших ігрових видів спорту. Найстарша команда -1985 року народження, наймолодша – 2000-го.

ВІКТОР ВЕРЕСЮК, інструктор-методист ДЮСШ з футболу та інших ігрових видів спорту

«Зеновій Петрович Савіцький – це тренер, який все своє життя працював в ДЮСШ в місті Тернополі і ще я юнаком і багато наших тренерів, які  зараз працюють в цій школі, займалися в нього і він все своє життя віддав футболу. І от ми зробили цей турнір «Кубок випускників» – присвятили його пам’яті, за те, що він так дуже любив футбол і працював в цій школі».

МИКОЛА КРУТЬ, начальник міського управління у справах сім’ї, молодіжної політики та спорту

«Це вже в нас всьоме турнір такий проходить, в середньому учасників в нас кількість коливається, в середньому 12 команд, але буває й так, що 18 і 16, позаминулого року 10 було, в цьому році вже чотирнадцять команд».

Турнір тривав три дні, у фінальному протистоянні зійшлися дві команди випускників –  86-87-го та 1994 років народження. З рахунком 4:2, перемогу здобули останні.

ЮРІЙ КЛОЧАК, капітан команди випускників ДЮСШ з футболу та інших ігрових видів спорту (1994 р. н.)

«Не складно було вибороти перемогу, тому що команда готувалася до турніру, режимили, не відпочивали, до турніру, вечорами, готувалися і вирвали перемогу в тяжкій боротьбі. Нехай цей турнір проводиться завжди, бо це один раз в рік можна зібратися такою компанією, бо хтось грає в футбол, хтось на роботах працює і нам тяжко так зібратись. А це одна можливість зібратися і провести гарно час зі своїм випуском. – Сніг, хурделиця не заважали? Не заважали, чисто футбольна погода, українська, англійська. Тренувалися 12 років, все нам підходить, все класно».

Футболісти отримали грамоти, медалі та позитивні емоції, а перехідний кубок випускників  дістався переможцям.

 

залишіть коментар