У Тернополі відбувся турнір з міні-футболу, присвячений пам’яті Василя Огаля

Автор:     Опубліковано: 21 Грудня 2016 о 19:19    384 переглядів

У Тернополі вперше провели турнір з міні-футболу, присвячений пам’яті відомого футболіста Василя Огаля. Спортсмен передчасно пішов із життя у серпні минулого року після важкої недуги. Йому був всього 31 рік. За свою кар’єру Василь Огаль встиг пограти у різних командах, серед іншого, виступав за тернопільську «Ниву». Останні ж три сезони грав за коломийські «Карпати».

АНДРІЙ БІСКУП, учасник турніру:

«Ми так з друзями вирішили започаткувати турнір нашого друга, з яким ми не один рік разом програли по різних командах. Він був дуже гарною людиною, щирою. Він завжди приходив на допомогу в любий час. Як футболіст він був дуже хороший і дуже його поважали всі друзі, тому і зробили такий турнір».  

У турнірі взяли участь шість команд. Учасники – не лише з Тернопільщини, а й з Львівської та Івано-Франківської областей.

ВАСИЛЬ КОРОПЕЦЬКИЙ, учасник турніру:

«Ця людина була для мене такою, знаєте, позитивною в житті і на футбольному полі, я з ним пересікався може разів 10, може 15. Людина була дійсно щира, добра, весела. І він для мене, повірте, залишиться таким пятном в моєму житті дуже світлим. Тому що те, що він робив на футбольному полі і в житті – це мало кому вдається».  

Ті, хто знав Василя Огаля, сподіваються, що такий турнір стане традиційним, і участь у ньому з кожним роком братимуть все більше команд.

залишіть коментар