У Тернополі відбувся Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби

Автор:     Опубліковано: 13 Грудня 2016 о 18:52    908 переглядів

Вже традиційний Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби, присвячений пам’яті шестиразового чемпіона України, майстра спорту СРСР, тренера Василя Дмитровича Дем’яного відбувся у Тернополі. Цьогоріч ці змагання провели вже вшістнадцяте.

АНДРІЙ ТЕЛЕБАН, директор ДЮСШ з греко-римської боротьби, організатор змагань:

«Це серед юнаків 2000-2001 років народження, 1997-1998 років народження, і молодші юнаки. Приїхали більше 25 команд, 27 команд. 225 учасників. В нас цей турнір люблять, тому що люблять місто Тернопіль, люблять сюди приїжджати, тут в нас все організовано добре. І в нас все, приблизно, така кількість, 200, 200 з чимось учасників».     

У змаганнях взяли участь спортсмени не лише з різних куточків України, а й гості з-за кордону.

СЕРГІЙ БУЛИГА, учасник змагань, 10 років (м. Тирасполь) 

«Меня тренер взял на эти соревнования, он выбирал всех самых сильных с тренировки. Я участвовал во многих соревнованиях, практически во всех занимал первое место».  

Тернопіль ж на змаганнях представляли 60 учасників. Серед них і Олег Дикий. Греко-римською боротьбою хлопець займається вже 6 років. За його плечима – низка здобутків.

ОЛЕГ ДИКИЙ, учасник змагань, 16 років (м. Тернопіль):

«Два тижні тому, в міжнародному турнірі «Спорт без кордонів» в місті Берегове я зайняв перше місце. Також до того, за два тижні, брав участь в Міжнародному турнірі в Мукачевому, ім. Токаря, також став першим. І до того на Чемпіонаті України став бронзовим призером. Очікую виграти. Хочу, звичайно, все зроблю для того, щоб виграти. Буду старатися».    

Тривали змагання протягом двох днів.

залишіть коментар