У Тернополі вперше діє ковзанка просто неба

Автор:     Опубліковано: 29 Грудня 2016 о 18:57    741 переглядів

Цьогоріч у Тернополі вперше облаштували справжню ковзанку просто неба. Чимало тернополян та гостей міста вже встигли її відвідати. Своїми враженнями шанувальники ковзанів, поділились із нашою Тетяною Ставінською.

Ковзанку просто неба у Тернополі облашували поблизу головної ялинки міста. Настя відвідала нову льодову локацію на Театральному майдані вперше. Каже, така розвага їй  подобається. Додає, на ковзанах стоїть вдруге у житті, і хоч навчитись гарно ковзати по кризі поки не вдається, вона все ж сподівається згодом опанувати це вміння.

НАСТЯ, тернополянка

«Подобається, тому що це дуже цікаво, але в один момент трішки страшно, тому що коли падаєш, трохи больно, але я думаю, що скоро навчусь і падати більше не буду. 50 гривень я заплатила за 1 сеанс, там 50 хвилин».

Настиній подрузі Оленці, ковзанка також до вподоби.

ОЛЕНКА, тернополянка

«Ну мені більше тут подобається, бо на вулиці, музика грає, коло ялинки».

Киянка Альона, яка  зараз проживає у Тернополі, каже, місцева ковзанка нічим не поступається столичним. Жінка прийшла  зі своїми ковзанами, а тому заплатила за сеанс катання лише 20 гривень.

АЛЬОНА, киянка

«В дитинстві каталась на ковзанах, щось пам’ятаю, ну і зараз вирішила спробувати згадати, як це було. Зручно, нічого такого нема, ніяких ям, нічого такого».

Для тих, хто на крижаному майданчику почуває себе не впевнено або ж вирішив стати на ковзани вперше, організатори передбачили послуги інструктора, за додаткову плату, у розмірі 50 гривень.

ВАДИМ ДАЛЬСЬКИЙ, інструктор з катання на ковзанах

«Багато тернополян користуються ковзанкою, дуже цікавляться, ходять, катаються. Самі молодші – це 3 рочки, в мене були дітки, навіть яким було 2 рочки, які тільки навчилися ходити і батьки приводять, ставлять на ковзани і вчаться кататися. Самі старші, ну, буквально вчора були чоловіки – 75-80 років. Вони приходять зі своїми ковзанами».

Сам інструктор катається на ковзанах з трирічного віку, а тому запевняє,  навчити може будь-кого, не залежно від віку, головне, щоб у людини було бажання.

ВАДИМ ДАЛЬСЬКИЙ, інструктор з катання на ковзанах

«За один день, я сьогодні навчив кататися, буквально за півгодини хлопець зрозумів, що я від нього хочу і він вже потім під кінець почав видавати то, що він навчився. А вчора були хлопці по 40 років, які тоже перший раз ставали на коньки і вже вкінці, вони так літали і не падали, слава Богу. Саме головне не боятися впасти – це все, що треба».

Ковзани, які можна взяти на прокат, є з  29 по 46 розмір. Зазначимо, ковзанку на Театральному майдані можна відвідати щодня: з 9 до 22 години. Коли ж протягом доби температура повітря становить вище нуля вона не працює.

 

залишіть коментар