У Тернополі завершили реконструкцію інфекційного відділення

Автор:     Опубліковано: 9 Грудня 2016 о 19:00    632 переглядів

Ремонт єдиного в Тернополі інфекційного відділення почали ще у 2014-му році.

ЯРОСЛАВ ЧАЙКІВСЬКИЙ, головний лікар Тернопільської міської лікарні швидкої допомоги:

«Під час реконструкції в відділенні залишилися тільки несучі стіни, всі перегородки були демонтовані, і палати, і бокси були збудовані по вимогах будівельних і санітарно-епідеміологічних».

На реконструкцію виділили 9,5 мільйонів гривень: з міського бюджету – 4 мільйони, і з Фонду регіонального розвитку – 5,5 мільйонів гривень.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«За ці кошти зроблено повний ремонт фасаду, основне, що зроблено – утеплення фасаду, поставлені енергозберігаючі вікна, які дають можливість менше витрачати енергії, зроблені окремі боксовані палати, проведена гаряча вода, санвузли, які є в кожній палаті. Набагато кращі умови стали як для лікарів, так і для людей, які тут лікуються».

ОКСАНА КАДУБЕЦЬ, в.о. завідувача інфекційного відділення Тернопільської міської лікарні швидкої допомоги:

«Найважливішим для інфекційних захворювань, це є витримування епідемічного режиму. То якраз зараз завдяки реконструкції і переобладнанню терапевтичного такого проекту під, скажем, інфекційні умови, створені якраз умови для ізоляції інфекційних хворих, щоб не пересікалися потоки хворих з різними механізмами інфікування».

На час реконструкції, до речі, відділення працювало. Хоч і не на повну. Оновленням працівники задоволені. Оксана Кадубець розповідає, окрім респіраторних захворювань, яких зараз якраз сезон, ще чимало пацієнтів потребують лікування саме в інфекційному відділенні.

ОКСАНА КАДУБЕЦЬ, в.о. завідувача інфекційного відділення Тернопільської міської лікарні швидкої допомоги:

«Є хворі з хронічними гепатитами на лікуванні і на дообстеженні, і хворі, які включені в державну соціальну програму лікування, профілактики і діагностики хронічного гепатитів B i C на період до 2016-го року, яка реалізується на базі нашого відділення. Ну, і, зрештою, всі гарячкуючі хворі, діагностичні, які потребують дообстеження і ізоляції, і з підозрою на інфекційну патологію – всі є в нашому відділенні».

ЯРОСЛАВ ЧАЙКІВСЬКИЙ, головний лікар Тернопільської міської лікарні швидкої допомоги:

«Найбільшим досягненням, звичайно, це не є от красиві стіни, а те, що тут є оновлені комунікації. Тобто, каналізація, водопостачання, поміняна повністю електрична проводка, підведена пожежна сигналізація. В кожній палаті встановлена кнопка з дзвіночком, натиснувши на кнопку чергова, постова медсестра, почує, що є необхідність підійти до хворого – вона тут же ж появляється в палаті».

До речі, інфекційне відділення на базі міської лікарні швидкої допомоги обслуговує не лише тернополян, а й жителів області.

 

залишіть коментар