Важливо. У Тернополі з’явилась «Академія краси»

Автор:     Опубліковано: 26 Грудня 2016 о 19:19    1 605 переглядів

«Творимо красу з любов’ю» – філософія «Академії краси Наталії Бабич», яка днями з’явилась  у нашому місті. Саме тут, кваліфіковані майстри своєї справи будуть не лише творити красу, але й  навчати усіх охочих робити її самостійно.

Відома в індустрії краси та стилю – Наталія Бабич, йшла до цієї мрії близько 27 років. Жінка прагнула відкрити не просто салон краси, вона хотіла ділитись своїм досвідом, який роками здобувала у відомих майстрів світового рівня. Так і з’явилась у Тернополі «Академія краси».

НАТАЛІЯ БАБИЧ, власниця «Академії краси»

«З дитинства я собі любила робити якісь образи, але я ніколи не думала, що я буду робити комусь. Це професія випадково трапила мені до рук, мабуть сам Всевишній її послав і я зрозуміла, що я можу ще й інших зробити красивими, тобто якесь таке є бачення зверху у мене, я не підчиняюсь ніяким правилам, ніякій моді, для мене єдине правило – має бути красиво».

Попри те, що ця жінка вміє створювати красу, вона ще й майстерно навчає цьому інших. В «Академії краси» працює дружній колектив професіоналів. Там можна скористатися широким спектром послуг, у тому числі і ексклюзивними, серед яких і альтернатива сучасним «ін’єкціям краси» – фейсбілдинг. До слова, це заняття, є новинкою у нашому місті.

МАРТА ПАВЛЮК, сертифікований інструктор з фейсбілдингу

«Фейс-білдінг – це вправи для м’язів обличчя, це абсолютно нова течія в Тернополі і взагалі на Західній Україні і я перший сертифікований інструктор на теренах Західної України. Вправи потрібно виконувати кожного дня, лише регулярність і правильність є запорукою успіху. В індустрії світової краси, фейс-білдинг більш популярний, багато голлівудських зірок зараз заявляють про те, що вони відмовляються від уколів».

Якщо не лінуватися то з допомогою фейсбілдингу, зазначає Марта Павлюк, можна позбутися зморшок, вдало сформувати каркас обличчя, підкреслити вилиці, позбавитись пухлих щічок та другого підборіддя, як молодим дівчатам, так і жінкам старшого віку.

Саме в «Академії краси» вам покажуть, як це робити правильно. Крім того,  Наталія Бабич проводить набір усіх охочих на різноманітні курси.

НАТАЛІЯ БАБИЧ, власниця «Академії краси»

«Пора виховувати нове покоління у сфері індустрії краси. Я багато де поїздила по світу, побачила. І хочеться передати це молодшому поколінню. Ми надаємо також безкоштовне навчання дітям бідним, сиротам, які талановиті, але не мають  можливості розвиватись в сфері індустрії краси, то ми їм допомагаємо безкоштовно і у мене є працівники досить такі талановиті, які можуть теж навчати. Я підібрала собі таку команду фахівців, які можуть навчати».

Свій колектив Наталія Бабич підбирала дуже ретельно. У її «Академії краси» працюють  лише професіонали своєї справи, які надають якісні послуги за помірними цінами.

 

залишіть коментар