Весною у Тернополі потужне підприємство запрацює з новою силою

Автор:     Опубліковано: 12 Грудня 2016 о 18:50    1 163 переглядів

Ремонті роботи в колишньому приміщенні «Ватри» почали ще у квітні 2015-го року. Компанія, яка займається друком на м’яких матеріалах, планує вже незабаром почати тут працювати. Її засновник розповідає, виготовляють упаковку, як для побутової хімії, так і для продуктів харчування. До речі, в Україні підприємств, які виконують подібні роботи в таких обсягах є лише близько десятка.

В’ЯЧЕСЛАВ СКАЛАНЧІЙ, засновник компанії, яка займається флексодруком:

«На даний момент перша черга, практично, готова, ремонтні роботи завершені. Залишилось вже робити всякі там технологічні комунікації, витяжки, підведення силових кабелів, опалення».

Зараз підприємство в Тернополі працює на вулиці Текстильній, проте, розповідає В’ячеслав Скаланчій переїзд у новий цех дасть можливість розширити виробництво, а відповідно, і створити нові робочі місця та виконувати більший обсяг роботи.

В’ЯЧЕСЛАВ СКАЛАНЧІЙ, засновник компанії, яка займається флексодруком:

«Цей цех ми запускаєм для того, щоби розширити нову лінійку свого обладнання. Воно вже замовлено, його поставка буде в квітні 2017-го року. І з квітня ми плануєм переїжджати сюди і запускати це. Це обладнання, що приїде, воно збільшить нашу потужність ще десь на 80%. На даний момент наш випуск в рік складає порядка 2 тисяч тон упаковки різноманітної».

Замовляють продукцію тернопільської компанії, практично, у всіх областях України. Безпосередньо на експорт наразі фірма працює лише для Молдови. Проте українські замовники свої товари експортують в тернопільській упаковці.

СТЕПАН БАРНА, голова Тернопільської ОДА:

«Будь-яке підприємство, яке створює робочі місця і платить податки в Тернопільській області є для нас дуже важливим. І найважливіше – нам потрібно бізнес супроводжувати не лише на етапі завершення будівництва, відкриття, а на етапі початку і ходу будівельних робіт. Це підприємство також є свідченням того, що можна створити нормальні умови для залучення можливостей місцевого інвестора, українського інвестора, котрий готовий вкладати кошти в налагодження виробництва, в створення робочих місць».

РОМАН ЗАСТАВНИЙ, народний депутат України:

«Ми всі стаємо свідками того, як підприємство, яке уособлює, по своїй суті, Радянський Союз, перетворюється на сучасне підприємство європейського типу. Дуже добре і дуже зручно порівняти частину, на якій ведуться роботи і частину, яку ми побачили з наливними підлогами, не гірше, ніж в наших магазинах чи супермаркетах, на сьогоднішній день. Нові господарі, які приходять, вкладають гроші і роблять найсучаснішими, найпрогресивнішими підприємствами не тільки в Україні. Я думаю, що можуть претендувати на дуже серйозні позиції на європейському торговому просторі».

Розпочати роботу в оновленому приміщенні компанія планує вже у квітні 2017-го року.

залишіть коментар