18-річного тернополянина підозрюють у стрільбі по автомобілях та вікнах будинку

Автор:     Опубліковано: 17 Січня 2017 о 19:15    605 переглядів

П’ятнадцятого січня до правоохоронців почали звертися мешканці масиву «Дружба» із заявами про пошкоджені вікна квартир та транспортних засобів. Поліцейські стверджують: особу зловмисника, причетного до хуліганських дій, встановили.

АНДРІЙ ГУЛЬОВАТИЙ, начальник відділення слідчого відділу Тернопільського відділу поліції:

«Ним виявився громадянин міста Тернополя, повнолітній. Йому виповнилося, буквально, 18 років. Він веде антисоціальний спосіб життя, безробітний. Останній пояснив, що 14.01 в місті Тернополі в одному з торгових центрів він придбав пневматичний пістолет».

У такий спосіб, розповідають правоохоронці, юнак вирішив випробувати новопридбану зброю. Спершу поцілив по вікнах сусіднього будинку.

ВАСИЛЬ ПАВЛОВИЧ, потерпілий:

«Був стіл розкладений, ми отут сиділи. Нас було в кімнаті 6 чоловік, тобто, нас багато не було. Всі сиділи тихенько, тобто, ці звуки було чути добре. Звуки були такі більше схожі, так, як, наприклад, стріляє лампочка. Я зразу думав, що це там на гірлянді лампочка тріскає. Я подивився в той час у вікно, і побачив, що на вікні є пошкодження у вигляді дір».

Після цього підозрюваний, розповідають у поліції, викликав таксі і поїхав до торгового центру, аби докупити куль.

АНДРІЙ ГУЛЬОВАТИЙ, начальник відділення слідчого відділу Тернопільського відділу поліції:

«Повертаючись назад автомобілем таксі, через відчинене вікно автомобіля здійснював постріли по маршрутному таксі, які рухались дорогою міста Тернополя, та по інших автомобілях. В результаті чого пошкодив вікна вказаних транспортних засобів».

Вмінням стріляти юнак похвалився і перед друзями – дорогою у нічний клуб пошкодив вікна трьох автомобілів. Ще п’ять машин постраждали, коли повертався після нічних розваг. Загалом поліцейські задокументували десять фактів пошкодження транспортних засобів і випадок стрільби по вікнах житлового будинку. Суму завданих збитків встановлюють. Триває досудове розслідування.

 

 

залишіть коментар