24 команди хокеїстів-аматорів змагалися у Тернополі

Автор:     Опубліковано: 30 Січня 2017 о 19:18    923 переглядів

На два дні, 28 та 29 січня, Тернопіль став центром проведення Всеукраїнських змагання з хокею. Такий турнір у нашому місті відбувся вже втретє. Ареною змагань стала територія поблизу острівка «Чайка», де облаштували шість хокейних майданчиків загальною площею 800 квадратних метрів.

ГЕОРГІЙ ХВІЧІЯ-ДУВЕ, ініціатор проведення змагань:

«Змагання тривали 2 дні, але підготовка була місяць, ще до того – цілий рік ідеї якісь назбируються, дуже багато сил пішло. І ось два дня дуже напружених, безсонні ночі, майданчики, підготовка, контакт з командами, інформаційна підтримка… Дуже багато часу пішло на це все».    

За перехідний кубок боролися понад 200 хокеїстів-аматорів, які представили 24 команди з різних куточків України.

ГЕОРГІЙ ХВІЧІЯ-ДУВЕ, ініціатор проведення змагань:

«І Одеса, і Київ, Кривий Ріг… Географія росте, багато команд приїжджає».

Випробував ковзанку і міський голова Тернополя Сергій Надал.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Позитивом є те, що це є турнір не професійний, а є, власне, аматорський, він пропагує розвиток спорту. Для нас сьогодні важливий не лише розвиток професійного спорту, а й розвиток масового спорту, тому що це – здоров’я наших дітей, здоров’я нації в цілому». 

У підсумку, третю сходинку посіла команда з Підволочиська. На другому місці – гості з селища Заболотів Івано-Франківської області. Перемогу ж у турнірі здобула команда з міста Броди, що на Львівщині.

ІГОР КОЦЮК, капітан команди «Бродівські бобри»:

«Перемога? Ну, я вам не можу передати… Це відчуття переможців, це два дні такого драйву, що, мені здається, Тернопіль став столицею хокею на даний момент у всій Україні. Знаєте, ми не займаємося професійно хокеєм. Ми стараємося, ми збираємося, ми є однодумці, ми любимо цей вид спорту. Тому ми граємо в хокей. Збираємося на озері, і так само граємо».     

ВОЛОДИМИР ЄДНАК, гравець команди «Бродівські бобри»:

«Важко. Особливо, перша гра, щось шайба не дуже хотіла лізти в ті ворота, відбивалася від тої штанги. Ну, але нічого, ми викладалися навіть не на 90 %, а на всі 100. Хокей – це є життя, це є здоров’я. Я не тільки хокеєм займаюся, а ще велосипедним туризмом, гірськими лижами, всім, чим можна, тим і займаюся. І вважаю, що і молодь теж повинна так займатися».     

В міській раді ж сподіваються, що у майбутньому такі змагання проходитимуть вже на міжнародному рівні.

залишіть коментар