У Тернополі презентували львівську різдвяну книжку

Автор:     Опубліковано: 5 Січня 2017 о 19:05    317 переглядів

Збірку різдвяних оповідань «Львів. Смаколики. Різдво» презентували у Тернополі. Книжку вже можна придбати у книгарнях міста. А поки, таємницю різдвяних оповідань вам привідкриє наша Тетяна Ставінська.

Чари святкового Львова в історіях про життя, кохання і диво. Десять українських письменниць об’єднались, аби спільно створити святкову різдвяну книжку.

НІКА НІКАЛЕО, співавтор книги «Львів. Смаколики. Різдво»

«Всі історії є дуже-дуже львівськими, усі проникненні великою любов’ю до Львова і всі звичайно містять якусь свою родзинку, бо кожна з нас пише по-іншому, кожна з нас обрала собі інший жанр, усі дуже не схожі і тому, коли читаєш збірку, то усі оповідання мають різний настрій і кожне зачаровує по-своєму».

Авторки книжки зізнаються, написали її менш ніж за місяць, натхненням для них стало саме Різдво. Історії, які увійшли в збірку оповідань світлі та позитивні. Це розповіді, спогади, національні традиції та спостереження оповиті різдвяною магією.

АНАСТАСІЯ НІКУЛІНА, співавтор книги «Львів. Смаколики. Різдво»

«В моєму оповіданні є різні спогади. Це спогади як читачів, які читають мої оповідання, так і те, що я побачила у це Різдво. Тому що, я бачу не тільки людей, які хочуть святкувати це свято, але й ті, які хочуть відгородитися від усього світу. Вони набурмосені, вони злі, в них чоло в зморшках, вони нічого не хочуть, нікого не хочуть слухати, нікого не хочуть бачити, але поміж тим, в них все одно в житті щось було, щось  гарне і це гарне все пов’язане з Різдвом».

Своїми розповідями авторки хотіли донести читачам, що попри усі негаразди в житті все буде добре! Варто лише пережити тимчасовий негатив, озирнутись навкруги і побачити казку.

АНАСТАСІЯ НІКУЛІНА, співавтор книги «Львів. Смаколики. Різдво»

«І важливо згадати, це все, що ховається в тобі. Це добро, це тепло і завжди знайдеться те або щось, або хтось. Це людина, яка зустрінеться тобі у цей день, або якась подія, яка з тобою станеться, яка перенесе тебе у ту мить. Ти відчуєш запах медівника і згадаєш, як бабуся вчила тебе його випікати на кухні, хоч бабусі вже немає. Ти побачиш карусель і згадаєш, як батьки тебе водили на цю карусель, хоча  батьків уже немає, але це диво ще є і основна така тематика моєї розповіді в тому, що диво завжди починається і диво ніколи не завершується».

ТЕТЯНА БЕЛІМОВА, співавтор книги «Львів. Смаколики. Різдво»

«Я так само хотіла донести дух Різдва і дух Різдва, на мій погляд, полягає саме у тому, що відбуваються дива. І день, розпочатий зранку, може привести людину у свято напередодні свята, зовсім в інше життя. Зайва хвилина, яку дівчина проводить в моєму оповіданні, вона не встигає на трамвай, милується природою, Львовом  передріздвяним і ось ця зайва хвилина…Можливо, якби вона встигла на трамвай, то цієї історії з нею не відбулося б».

Попередню спільну книгу авторки презентували минулоріч, під назвою «Львів. Кава. Любов». А от вже наступну планують видати навесні «Львів, дощ та …», кінцеву назву збірки поки тримають в таємниці.

ДАРА КОРНІЙ, співавтор книги «Львів. Смаколики. Різдво»

«Це не просто так зявляються ці збірки, які написані якісно, а те, що вони написані якісно свідчить те, як вони продаються, якими накладами вони видаються, кожен читач голосує своїм гаманцем за цю книгу. Має бути лаконічно, має бути виважено і разом з тим, живо написано, щоб читач повірив і захотів продовження».

Видали книжку «Львів. Смаколики. Різдво»  накладом 10 тисяч примірників.

 

залишіть коментар