Активісти «Правого сектору» розповіли про «Акцію прямої дії»

Автор:     Опубліковано: 24 Січня 2017 о 19:15    305 переглядів

«Акція прямої дії» – так назвали свій вчинок в Зборівському районному суді представники «Правого сектору» та кількох інших громадських організацій.  Нагадаємо, 12-го січня в залі суду активісти кинули в клітку, з підозрюваними у вбивстві кременчанина Віталія Ващенка, скляні банки із кров’ю.

НАЗАР САРАБУН, керівник обласного штабу «Правого Сектору»:

«Ми зрозуміли, що справу спеціально затягують. Підсудні почали змінювати свої покази, сказали, що вони там взагалі випадково з’явилися в тому місці. Потім, що їх заставили і так дальше. Тобто, справа відверто затягувалася, переносилася постійно. Тобто, їм це грало на руку. Ми взяли цю акцію на себе, тому що суспільство забуло про те, що відбулося. Тому хлопці зайшли в залу суду, облили свинячою кров’ю виконавців вбивства».

За такий вчинок активістам наразі їм загрожує кримінальна відповідальність за хуліганство, вчинене групою осіб, повідомляють в Головному управлінні Національної поліції області. В свою чергу, представники «Правого сектору» не вважають, що своїми діями порушили судовий порядок.

НАЗАР САРАБУН, керівник обласного штабу «Правого Сектору»:

«Ні, не вважаємо. Тому, що в принципі, судове засідання вже було припинене на той час. Воно вже було завершене. Хлопці діяли вже тоді, коли суддя переносив судове засідання через відсутність адвоката вже вкотре. Другий чи третій раз вже, по-моєму.  Ми не вважаємо, що нам правдиво інкримінують якесь хуліганство там за кримінальною статтею. Максимум – це дрібне хуліганство, яке може бути».

Наступне засідання по справі Віталія Ващенка у Зборівському районному суді призначили на 26 січня.

НАЗАР САРАБУН, керівник обласного штабу «Правого Сектору»:

«Сподіваюся, судді не будуть робити помилок і не будуть робити його закритим судовим засіданням, тому що потім знову ж таки підніметься ще більший суспільний резонанс. А наші подальші дії – це ряд акцій, жорстких акцій, з натяком на те, щоби покращити трошки роботу прокуратури, поліції самої, і щоб справа все ж таки замовників була передана до суду найближчим часом».

 

залишіть коментар