Бійці роти особливого призначення «Тернопіль» поїхали в зону АТО

Автор:     Опубліковано: 30 Січня 2017 о 19:17    931 переглядів

Поліцейські роти особливого призначення «Тернопіль» вчерговий раз відправились на Схід. Всі бійці вже несли службу в зоні АТО.

СТЕПАН ЯЦУХ, заступник начальника ГУНП в Тернопільській області:

«Їхня задача, на сьогоднішній день, поки несення служби на блок-постах, де мають виявляти незаконно громадян, які переміщаються із зони АТО в зону. Також транспортні засоби, на яких можуть перевозити незаконні предмети, а також несення служби для охорони громадського порядку».

Проводжали поліцейських рідні та близькі. І, як завжди, бажали їм швидкого повернення в такому ж складі.

СТЕФАНІЯ ПОПОВИЧ, бабуся правоохоронця:

«Молимося за нього, просимо Матінку Божу би його хоронила, би він здоровий поїхав і вернувся. Би ми вже ходили по вільній землі своїй, би нічого не боялись, би нам було вже добре так, як було колись, хтіли би вільно жити».

Самі ж інспектори поліції кажуть, виконуватимуть свій службовий обов’язок доти, доки це буде потрібно. І, запевняють, підтримка людей, для них дуже важлива.

ІГОР ШАБАТ, інспектор роти патрульної служби «Тернопіль»:

«Відправляємся на чергову ротацію, відправляємся в зону АТО не перший раз. Працюєм на 2-х блок-постах. Наша задача там перевіряти машини, виявляти незаконність. Боєприпаси шукаєм, шукаєм контрабанду різного типу. Основне – хочем подякувати волонтерам, людям за то, що нам помагають. Без вас нам було би трохи скрутно. Дякуєм за все! Слава Україні!».

залишіть коментар