Діти з Луганської області Різдво святкуватимуть на Тернопільщині

Автор:     Опубліковано: 3 Січня 2017 о 19:00    327 переглядів

П’ятнадцятеро школярів з Рубіжанського району Луганщини святкуватимуть Різдво у нашій області. Минулого року діти з цього ж району вже бачили, як відзначають новорічно-різдвяні свята у Тернополі.

ОЛЕНА ТАРАСЕНКО, директор Рубіжанського міського центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді:

«Дуже сподобалося, дітки весь рік жили цією новою зустріччю, дуже хотілося ще раз потрапити сюди, дуже цікава була, насичена, програма. Дуже гостинно зустріли нас тернополяни і весь рік вони підтримували стосунки з родинами, в яких вони жили минулого року».

Олена Тарасенко впевнена, цього разу отримають не менше позитивних вражень.

ОЛЕНА ТАРАСЕНКО, директор Рубіжанського міського центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді:

«Тільки з кращими сподіваннями, бо ми діток налаштовуємо на те, що ми не із зони, що ми такі ж, що в нас єдина країна, що в нас єдині сподівання, єдині прагнення. Тому тільки з добрими намірами сюди їхали, тільки з добром. В місті Рубіжному у нас більш-менш спокійно, ну а Попасна тривожна. Попасна, Станиця Луганська – там звичайно військові дії ще відбуваються».

Маргарита вже вдруге вирішила відсвяткувати Різдво у нас, на Тернопільщині, адже переконує, із минулого року залишилося чимало вражень. Особливо запам’ятала екскурсію у Почаїв та велику шопку. Зауважила також і відмінності у традиціях.

МАРГАРИТА, приїхала з Луганської області:

«Ну, когда мы ехали к бабушкам, дедушкам, я начала рассказывать про наши традиции и они, отвечают, хорошо – это ваше. Потому что вот у нас кутя, она из риса делается. Дети ходят по домам с кутей и люди пробуют. Ну тоже за столом всей семьей празднуют. Еще у нас не ходят в костюмах дети».

Після цікавих розповідей про різдвяні свята у Тернополі, разом з Маргаритою вирішила приїхати і її подруга.

КАРІНА, приїхала з Луганської області:

«Побачити, що нового і що цікавого тут робиться, як святкується Різдво, як живуть люди. Подивитися та привезти нові враження до своєї родини та розповісти їм, як тут все проходить».

Гостюватимуть луганчани в області з 3-го по 8-ме січня, протягом цього часу на них чекає насичена програма.

 ІГОР ЧОРНИЙ, заступник директора департаменту у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту ТОДА:

«Безпосередньо Різдво і похід зі свічками вони проводитимуть у Зарваниці в Марійському духовному центрі. Крім того в них запланована зустріч з головою адміністрації. Ми їм покажемо найбільшу шопку, вертеп у церкві, що в нас знаходиться. Крім того плануємо для них різноманітні екскурсійні поїздки, зокрема до Зарваниці, до Збаража, до Вишнівецького замку».

До слова, проживатимуть діти у сім’ях на Теребовлянщині: у ВишнІвчику та ЗолотникАх.

залишіть коментар