Для учнів Тернопільщини організували «Школу особистісного розвитку»

Автор:     Опубліковано: 12 Січня 2017 о 19:20    938 переглядів

На базі фізико-математичного факультету Тернопільського педуніверситету вже декілька років діє Stem центр. В його рамках, сьогодні там провели спеціальні навчання для одинадцятикласників Тернопільщини. Побували там і наші кореспонденти.

«Школа особистісного розвитку» – захід з такою назвою відбувся у педуніверситеті для учнів одинадцятих класів області. Його організатори мали на меті підвищити рівень цифрової грамотності школярів, їхньої математичної компетентності, а також  підготувати до ЗНО.

ОЛЬГА БАРНА,  доцент кафедри інформатики і методики її навчання ТНПУ ім. Володимира Гнатюка

«Оскільки відомо, що результати ЗНО випускників 11-го класу Тернопільської області на фоні інших учнів, інших областей не є дуже високими і таку візію педуніверситет, зокрема наш факультет і stem центр мав у тому, щоб підняти рівень цієї математичної підготовки, ознайомити учнів з окремими аспектами складних завдань, які трапляються в завданнях ЗНО і викладачі, які є професіоналами в галузі математики і інформатики нашого факультету і університету зокрема можуть донести цю інформацію».

В ході роботи «Школи особистісного розвитку»  учні мали змогу працювати у віртуальній лабораторії, де створювали електронне піаніно, яке  спершу програмували, а потім використовували практично, додає Ольга Барна.

ОЛЬГА БАРНА,  доцент кафедри інформатики і методики її навчання ТНПУ ім. Володимира Гнатюка

    «Почався сам захід з того, що учні мали зорганізувати в єдину команду, вибрати яку колядку вони будуть колядувати і всі разом, не дивлячись на те, що вони один одного побачили вперше і не знають, в кого які якості і музичні здібності, мали заколядувати. І я хочу вам сказати, що ця коляда дійсно була дуже гарною, що говорить про те, що наші діти не тільки можуть бути творчими і креативними, але і мають змогу розвиватися та навчатися».

Загалом участь у заході взяли понад півсотні одинадцятикласників області, які планують пов’язати свою майбутню професію з математичним нахилом. Вони мали змогу працювати з комп’ютерною технікою, 3Д принтером, відвідати тренінг з особистісного розвитку, розв’язувати складні завдання з математики та ознайомитися з історією обчислювальної техніки.

БОГДАН ХЕМІЙ, учасник програми «Школи особистісного розвитку»

«Такий захід є першим в моєму житті і я задоволений, це можливість щось получити щось для мене нове, якісь нові знання, те саме і  3Д принтер – це було для мене новинка і цікаво. Найперше це дається який досвід, друге – це можливість получити якісь знання, щось дізнатися більше і нове і третє – це просто цікаво і класно».

ЮЛІЯ СУХОРСЬКА, учасниця програми «Школи особистісного розвитку»

«На такому виді заняття я другий раз і для мене обидва рази досить цікаво. Це дає досвід людям, по-перше спілкування з людьми, по-друге це особистісний розвиток. Це дає нам якісь базові знання, від яких можна вже відштовхуватися, йти дальше, отримувати знання, наприклад, про способи особистісного розвитку, як сьогодні нам розказували або шукати якісь можливості для підготовки до вступу, здачі ЗНО і так далі».

МАРІЯ МЕЛЬНИК, учасниця програми «Школи особистісного розвитку»

 «Сьогодні нам показали новинку в ІТ-індустрії , 3Д принтер і показали як він працює. Також нам сьогодні розказали про університетську олімпіаду, яка дозволить при вступі збільшити кількість балів. Також ми розв’язували сьогодні багато цікавих задач, які нам допоможуть при здачі ЗНО».

 До слова, у Stem центрі,  який розташований на базі фізико-математичного факультету Тернопільського педуніверситету проект «Школа особистісного розвитку»  відбувся вперше.

залишіть коментар