До погіршення погодних умов область готова

Автор:     Опубліковано: 6 Січня 2017 о 19:20    507 переглядів

На Різдвяні свята Тернопільщина буде з морозами. Очікується погіршення погодних умов та різке зниження температури, подекуди до 23 градусів нижче нуля.

СТЕПАН СОФІНСЬКИЙ, начальник Тернопільського обласного центру з гідрометеорології

«7-8 числа наша область буде перебувати під впливом антициклону. Це означає, що проходитимуть атмосферні фронти, прогнозується часом невеликий сніг, на дорогах ожеледиця, поривчастий вітер і слабка хуртовина. Температурні показники в нас будуть від 15 до 20 градусів морозу, при проясненнях до 23 градусів морозу, денні температури будуть в межах від 10 до 16 градусів морозу. 9 числа в нас проходитиме атмосферний фронт, тому очікуємо сніг  – від невеликого до помірного і температурні показники будуть в межах від 10 до 15 градусів морозу. В подальшому опадів ми істотних не очікуємо  і температурні показники слабшатимуть, мороз слабшатиме».

У зв’язку  із погіршенням погодних умов в Україні відбулась селекторна нарада під головуванням віце-прем’єр-міністра  Геннадія Зубка. Участь у ній взяли і представники Тернопільщини. Вони запевняють, область до негоди готова.

ВІКТОР МАСЛЕЙ, начальник УДСНС в Тернопільській області

«Підрозділи ДСНС переведені в режим посиленої роботи, на сьогоднішній день розгорнуто в області 79 стаціонарних пунктів обігріву на базі центральних районних лікарень та фельдшерсько-акушерських пунктів, також підрозділи ДСНС готові розгорнути порядка 14 мобільних пунктів – це палатки, і підготовлено 5 пунктів обігріву на шасі автомобілів підвищеної прохідності для надання допомоги людям, які можуть попасти в скрутні ситуації на дорогах. На звернення місцевих органів виконавчої влади, було розгорнуто на сьогоднішній день  в області 2 мобільних пункти обігріву. Це в місті Теребовля і в Тернополі, в парку Шевченка».

СТЕПАН БАРНА, голова Тернопільської облдержадміністрації

«На даному етапі підписані угоди або перебувають на контролі 647 одиниць техніки, котра може бути задіяна для ліквідації наслідків стихії і більше як 1800 осіб особового складу правоохоронних органів, служби ДСНС, а також Національної поліції. Ми працюємо цілодобово, голови адміністрацій проінформовані про те, що штаби працюють, чергування в районних адміністраціях забезпечене. Сподіваюсь, що умови, які змусять реагувати на такі можливості будуть мінімальні».

 

залишіть коментар