Із зони АТО в Тернопіль прибув особовий склад артилерійської бригади

Автор:     Опубліковано: 18 Січня 2017 о 19:00    364 переглядів

Попри холод і мороз, декілька годин поспіль, з особливим трепетом чекали на зустріч з бійцями місцевої артилерійської бригади, які повернулися з АТО, їхні рідні та друзі.  Анастасія Олійник разом зі своїми донечками прийшла зустрічати чоловіка. Жінка розповідає, у зоні АТО він вже вісім місяців і те, що коханий  повертається додому, стало для неї справжнім сюрпризом.

АНАСТАСІЯ ОЛІЙНИК, зустрічає свого чоловіка з зони АТО

«-Ваші емоції? – Ой, це чесно сказати, не передаш, це неможливо… Я навіть не знаю, як то сказати. Це дуже радісно, бо війна є війною і нічого не замінить, ні гроші, нічого. Саме основне – це здоровя, щоб живий, здоровий додому вернувся».

З нетерпінням чекали свого татуся і дві донечки: трьох та восьми років. Анастасія Олійник каже, старшій про те, де весь цей час був тато розказала, а от пояснити це молодшій так і не змога.

АНАСТАСІЯ ОЛІЙНИК, зустрічає свого чоловіка з зони АТО

  «То було дуже важко, я стояла, я не плакала, бо якщо буду плакати, в мене менша дуже зразу, вона за татом страшне. Мені дитина добу не спала, не їла нічого. Тільки мав бути тато і все. Ну нічого, помаленьку, я сказала, що тато поїхав на роботу, бо дитина інакше не зрозуміє. Та розуміє, знає , ми все по телефону спілкуємося і нічого».

Старша донька бійця, восьмирічна Аня  про те, що відбувається на сході країни знає. Дівчинка гордо та  впевнено заявляє, її тато справжній Герой, адже захищає Україну.

АНЯ, зустрічає тата з зони АТО

«Я хочу, щоб мир був в Україні і щоб тато більше ніколи не повертався до тої війни, що він був живий і здоровий».

По обіді довгоочікувана зустріч з бійцями відбулася. Один із підрозділів Тернопільської артбригади у повному складі повернувся додому з Луганської області.  З собою вони привезли не лише військову техніку, але й вірних друзів.

АНДРІЙ БОЙКО, т.в.о заступника командира бригади з морально-психологічного забезпечення

 «Перебували вони досить довгий час, з 2015 року виконували свої завдання. Людям, які за 2016 рік не мали відпустки, вони відповідно йдуть у відпустку, вже по мірі навантаження. Частина людей йде у відпустку, частина лишається, таким чином чередування. На даний час замість них ніхто не поїде, бо це питання вирішено було ще в зоні АТО, цей підрозділ ми забрали і там є кому виконувати завдання, тому таким чином це все робимо».

СТЕПАН БАРНА, голова Тернопільської облдержадміністрації

«Дуже важливо, щоб сьогодні ця подія, повернення нашого дивізіону 44 бригади з зони АТО, який перебував там протягом довшого часу, щоб він відчував підтримку. Цей символізм є в тому, що вони приїжджають сьогодні в Святий вечір. Дуже важливо це підтримка рідних, близьких і щоб всі розуміли, що армія сьогодні і народ єдині».

ВІКТОР ШУМАДА, секретар Тернопільської міської ради

«Хочеться їх привітати з цим великим християнським святом, з другим Святим вечором. Побажати всіх благ, міцного здоровя, подякувати їм за те,  що вони є, за те, що ми маєм можливість сьогодні тут в Тернополі, в області, в спокійній обстановці, в сімейній обстановці відзначати це велике свято тоді, коли хлопці на Сході стоять і боронять наш східний кордон».

Зазначимо,  при зустрічі бійців нагородили грамотами і подяками.

 

залишіть коментар