ХХІІІ фестиваль для дітей з особливими потребами відбувся у «Березолі»

Автор:     Опубліковано: 16 Січня 2017 о 19:20    1 257 переглядів

ХХІІІ фестиваль «Повір у себе» для дітей з особливими потребами минулої неділі відбувся у Тернополі. Фестиваль вже став традиційним для нашого міста, і в період новорічно-різдвяних свят має особливе значення, запевняє міський голова.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Саме Різдво подарувало всьому людству надію в добро, у віру, в зцілення. Такий захід відбувається сьогодні, сьогодні талановиті діти нашого міста мають можливість показати свої вміння співати, танцювати, інші свої творчі здібності. І це дуже важливо, що власне, в ці святкові дні вони всі відчули частину нашого тепла, відчули і зрозуміли, що вся громада міста також про них дбає, щоб вони були повноцінними членами нашого суспільства». 

Щороку у подібних заходах беруть участь вихованці Тернопільської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату.

ОЛЬГА МАНІЛО, заст. директора з виховної роботи Тернопільської спеціальної загальної школи-інтернату ТОР:

«В нашому закладі навчаються діти з особливими потребами. Діти з вадами слуху, з вадами мовлення і з затримкою психічного розвитку. Сьогодні брали участь у цьому заході діти з вадами слуху – співали пісню в подарунок і танцювали цей танець. Це тривалий час потрібно з дітьми займатися, самі розумієте, що діти повинні відчувати ритм, повинні попадати в такт з музикою, повинні рахувати ті склади, повинні рахувати ті кроки, це не просто так».

Виступати дітям подобається.

ОЛЬГА МАНІЛО, заст. директора з виховної роботи Тернопільської спеціальної загальної школи-інтернату ТОР:

«Вони звикли, і в них є бажання. В нас ще зараз канікули, в них ще починається навчання з завтрашнього дня, але вони сьогодні приїхали, бо вони вже звикли».

Окрім дітей з особливими потребами, участь у дійстві взяли і представники центру творчості дітей та юнацтва. Організатори фестивалю кажуть, такі заходи мають позитивний вплив на всіх учасників.

СВІТЛАНА МИХАНЧУК, директор ЦТДЮ:

«Дивляться вони на дітей з особливими потребами, які чогось досягли, які не бояться вийти на сцену, не бояться показати себе, не бояться співати, не бояться танцювати. Тобто, в певній мірі йде соціалізація дітей. З іншої сторони, все-таки, ми намагаємся проводити оцей мюзикл у нас такий – музично-танцювальне, казкове шоу, яке тільки позитивні емоції мусить викликати в дітей. Ми показуємо і частину казок, і певні традиції різдвяно-новорічні українського народу».

Казка-мюзикл, яку презентували на фестивалі цьогоріч називалась «Новорічна пригорща чудес».

залишіть коментар