На Тернопільщині підписали угоду про регулювання соціально-економічних і трудових відносин

Автор:     Опубліковано: 24 Січня 2017 о 19:05    523 переглядів

Представники чотирьох сторін –  облдержадміністрації, обласної ради, роботодавців та профспілок спільно підписали соціальну угоду. Цей документ передбачає два основних напрями діяльності – захист гарантій між працівниками і роботодавцями та сприяння розвитку виробництва в області.

ОЛЕГ КАРАВАНСЬКИЙ, голова ради роботодавців Тернопільщини

«І таким чином, десь ці соціальні гарантії, економічні мають бути на рівні області. Те, що робиться обласною державною адміністрацією, обласною радою і разом з нами, з профспілками захищати інтереси, які сьогодні торкаються наших тернополян і нашого Тернопілля. Ми збираємося для того, щоби спільними зусиллями знайти ті шляхи розвитку нашого Тернопілля, чи то туризму, чи те, що торкається виробництва, чи те, що торкається малого бізнесу, чи великого бізнесу. Тобто, то є така спільна праця, де ми збираємся і визначаєм ті пріоритети, що можна зробити на теренах області».

Над розробкою угоди про регулювання соціально-економічних і трудових відносин в області працювали близько року, додає Олег Караванський.

ОЛЕГ КАРАВАНСЬКИЙ, голова ради роботодавців Тернопільщини

«І вкінці минулого року було досягнуто. Умови, переговори, ми неодноразово збиралися, де ми опрацьовували даний документ і сьогодні вже є той святковий момент, коли він буде підписаний чотирьома сторонами».

СТЕПАН БАРНА, голова облдержадміністрації

«Ми розуміємо, що розвиток області може бути лише комплексний. Ми можемо говорити про розвиток соціальний області, після того, як в Тернопільській області будуть працювати повноцінні підприємства, які будуть створювати робочі місця, люди будуть на цих підприємствах захищені, отримувати мінімальну заробітну плату 3200 грн. Бізнес буде відповідально ставитися до виконання поставлених соціальних завдань і сплати податків. От якщо ми будемо будувати на таких принципах наші відносини, то це дасть поштовх у розвитку Тернопільської області, у створенні належних умов для розвитку краю і до того, що ми можемо претендувати на те, щоб бути провідною областю в питаннях динамічного розвитку».

До слова, в облдержадміністрації зазначили,  підписання угоди про регулювання соціально-економічних і трудових відносин сприятиме досягненню триєдиної мети. А саме, економічному розвитку краю, добробуту населення і злагоді в суспільстві.

 

залишіть коментар