Правоохоронці Тернопільщини закликають підприємців до співпраці

Автор:     Опубліковано: 10 Січня 2017 о 19:10    742 переглядів

«Терміновий виклик поліції», якщо ви побачили наліпку такого змісту, це означає, об’єкт перебуває під охороною і там встановлена «тривожна кнопка». По області таких об’єктів є майже дві сотні.

ОЛЕГ ІВАЩЕНКО, начальник управління поліції охорони в Тернопільській області:

«Кожен пересічний громадянин, який зазнав протиправного посягання на себе або побачив, що скоюється злочин, може визивати працівників поліції за допомогою кнопки тривожного виклику».

Поліція охорони має наряди у різних куточках Тернополя та області і, як запевняє Олег Іващенко, оперативно реагує на спрацювання «тривожної кнопки» чи сигналізації.

ОЛЕГ ІВАЩЕНКО, начальник управління поліції охорони в Тернопільській області:

«По місту Тернополі працює 4 групи затримання, де на кожен квадрат, виїжджає найближчий екіпаж. Черговий бачить, де знаходяться автомобілі і зразу направляє наряд поліції. По області працюють, разом з Головним управлінням Національної поліції, де разом з представниками Національної поліції вони виїжджають на тривожні повідомлення».

Окрім того, зазначають правоохоронці, у розкритті злочинів не малу роль відіграють і камери відеоспостереження. Близько 70-ти відсотків майнових правопорушень слідчі доводять до логічного завершення завдяки відеонагляду. По Тернополі працює чимало систем відеоспостереження, однак по районах їх набагато менше, зазначає начальник Нацполіцї в області.

ОЛЕКСАНДР БОГОМОЛ,  начальник ГУНП в Тернопільській області:

«Але ми будемо зараз працювати з власниками, знову ж таки, магазинів, банків, різних державних установ, недержавних підприємств, для того, щоб проводити спільну роботу. Суть нової акції, нової системи у тому, що ми будемо пропонувати свої послуги. В минулому році обласна державна адміністрація, за підтримки обласної ради, надала нам можливість закупити потужний сервер відеоспостереження, який вже стоїть і працює»

Наразі до сервера під’єднанні вісім десятків камер. До нього можна підключити ще близько чотирьохсот. Олександр Богомол закликає об’єктів господарювання укладати некомерційні угоди про співпрацю із Нацполіцією. Після чого, власник купує і встановлює камеру, а фахівці приєднують її до сервера.

 

залишіть коментар