Продавців нелегальних піротехнічних засобів карають

Автор:     Опубліковано: 3 Січня 2017 о 19:00    235 переглядів

У Тернополі виявляють нелегальні точки продажу піротехніки. Правоохоронці нагадують, таким торговцям загрожує штраф, а їхня продукція часто є неякісною і небезпечною.

Торговцям нелегальної піротехніки правоохоронці Тернопільщини оголосили війну. В обласному центрі відбулись комплексні перевірки ринків та мікрорайонів міста з метою виявлення незаконного розповсюдження піротехнічних засобів.

ІВАН ПАНЬКІВ  – начальник відділу превенції патрульної поліції Тернопільського відділу поліції

«В результаті обстеження території міста Тернополя та ринків міста Тернополя, дільничим офіцерам поліції було виявлено ряд порушень обігу піротехнічних засобів, а саме, було виявлено двох осіб на момент відпрацювання, які здійснювали незаконну торгівлю піротехнічними засобами на території Центрального ринку».

У них вилучили 450 одиниць піротехнічних засобів на суму близько семиста гривень.

ІВАН ПАНЬКІВ  – начальник відділу превенції патрульної поліції Тернопільського відділу поліції

«На даних громадян, були складені адміністративні протоколи, згідно ст. 160. Даному громадянину загрожує штраф від 102 гривень з конфіскацією предметів скоєння адміністративного правопорушення. На іншого громадянина, на якого було складено адмінпротокол по ст. 195, загрожує міра покарання від 110 гривень штрафу з конфіскацією предметів скоєння адміністративного правопорушення».

Кінцеве рішення щодо покарання обиратиме суд. Правоохоронці нагадують, на Тернопільщині діє заборона не лише на торгівлю не ліцензованою піротехнікою, але й на її використання. Якщо ви все ж вирішили купити піротехніку, то зробіть це у спеціалізованій точці продажу та пам’ятайте про безпеку.

ІВАН ПАНЬКІВ  – начальник відділу превенції патрульної поліції Тернопільського відділу поліції

«Хочу звернутися до тернополян та мешканців області, звертати увагу на осіб, які здійснюють незаконний  продаж піротехнічних засобів. У випадку виявлення таких осіб, повідомляти на лінію “102”, щоб працівники поліції приймали міри та притягували до відповідальності  даних осіб. Оскільки, незаконний продаж піротехнічних засобів може призвести до травмування громадян».

 

 

залишіть коментар

ІНТБ

Потрібно бачити!