Різдво у Тернополі буде морозяним

Автор:     Опубліковано: 4 Січня 2017 о 19:10    707 переглядів

Січень  наступає, мороз людей обіймає – кажуть у  народі. З приходом Нового року у Тернопіль прийшло і похолодання. Сьогодні, тернополяни вже мали змогу це відчути. А от якою буде погода на різдвяні свята, більше розкажуть наші кореспонденти.

Хмарна погода, невеликий сніг, ожеледиця та чималі пориви вітру – тернополяни відчули похолодання. Однак завтра наша область буде знаходитись у ще більш вітряній частині циклону, кажуть тернопільські синоптики.

ОКСАНА ОЗИМКІВ, завідувач сектору метеорологічних прогнозів Тернопільського гідрометеоцентру

«Завтра область буде знаходитись в тиловій, найбільш вітряній частині циклону з центром над Південною Білорусією, також будуть проходити атмосферні фронти від цього циклону. Отож очікуємо хмарну погоду, часом невеликий сніг, на дорогах збережеться ожеледиця, вітер південно-західний, з переходом на північно-західний, з середньою швидкістю 7-12 м/с, очікуються також і пориви вітру 15-20 м/с».

У переддень Різдва, 6-го січня, синоптики очікують вторгнення холодної арктичної повітряної маси з півночі, що спровокує зниження температури повітря.

ОКСАНА ОЗИМКІВ, завідувач сектору метеорологічних прогнозів Тернопільського гідрометеоцентру

«Спостерігатиметься хмарна погода, часом невеликий сніг, на дорогах збережеться ожеледиця, вітер північного напрямку 7-12 м/с і температура повітря вже впродовж доби становитиме 10-15 градусів нижче нуля. На різдвяні свята – 7-9 січня спостерігатиметься прохолодна погода з невеликими, до помірних, опадами у вигляді снігу. Температура повітря вночі становитиме 12-17 градусів морозу, при проясненнях можливе зниження температури до 20 градусів».

Однак такий мороз, каже Оксана Озимків, спостерігатиметься не по всій території області. А  щодо денних температур, то 7-9 січня слід очікувати  10-15 градусів нижче нуля. Тому, на свята одягайтеся тепло!

 

залишіть коментар