Тернопільська малеча відвідала «Ялинку мера»

Автор:     Опубліковано: 13 Січня 2017 о 18:49    1 299 переглядів

Тернопільська малеча відвідала «Ялинку мера». У «Березолі» для неї підготували святкову виставу і солодкі подарунки. Більше про це, дивіться у наступному сюжеті.

«Новорічна пригорща чудес» чекала сьогодні на маленьких тернополян. Традиційний новорічно-різдвяний захід «Ялинка міського голови» відбувається щороку для дітей з різних соціальних категорій населення.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«На такий новорічно-різдвяний захід запрошуємо в першу чергу дітей з малозабезпечений сімей, дітей з тих громадських організацій, які до нас звертаються за запрошеннями. Цього року заплановано провести загалом п’ять таких новорічно-різдвяних казок, всі вони завершуються врученням подарунків, тобто ми розраховуємо, що 5 тисяч тернопільських дітей зможуть відвідати ці казки і отримати солодкі подарунки. Чотири концерти будуть відбуватися тут 13-14 числа і п’ятий концерт буде тут зроблений виключно для дітей-інвалідів, дітей з вадами здоров’я і потребуючих – це буде окремо, в неділю».

Казкову виставу для малечі підготували вихованці Тернопільського центру творчості дітей та юнацтва. Юні артистки, які у виставі виконують різдвяні пісні, розповідають, готуватися до виступу почали ще з осені. Запевняють, робили це старанно, адже мали благородну мету – нести радість дітям.

ДІАНА, бере участь у виставі «Новорічна пригорща чудес»

«Вистава про календарик, який загубив свої листочки і якщо всі герої не знайдуть ці листочки, то тоді Новий рік не відбудеться. Коли я бачу радість на обличчях дітей, яким я виступаю, мені теж стає приємно і хочеться більше і більше виступати».

АНАСТАСІЯ, бере участь у виставі «Новорічна пригорща чудес»

«Бо ми розуміємо, що діти, можливо не мають можливість піти кудись, наприклад, сироти і вони теж хочуть якоїсь ласки, любові і ми хочемо, скажемо так, передати їм».

СОФІЯ, бере участь у виставі «Новорічна пригорща чудес»

«Мені дуже приємно дарувати дітям радість, приємно, що їм подобається і зараз в нас дуже складний час і хотілось би дійсно, потішити дітей якось. У дуже багатьох дітей може батьки виїхали на війну і тому зараз їх потрібно чимось повеселити».

КАРІНА, бере участь у виставі «Новорічна пригорща чудес»

«Їм зараз дуже важко, ми зараз для них проводимо цю цікаву виставу і нам всім зараз подобається, ми її переглянули і ми зараз співаємо для тих дітей, які зараз потребують цієї радості».

Новорічно-різдвяний захід «Ялинка мера» відбуватиметься протягом цих вихідних у «Березолі».

 

залишіть коментар