Тернопільські правоохоронці затримали наркодилера

Автор:     Опубліковано: 13 Січня 2017 о 18:52    549 переглядів

На Тернопільському автовокзалі правоохоронці затримали чоловіка, який розповсюджує наркотики. Уродженець Івано-Франківської області «попався на гарячому».

МИХАЙЛО ДИМИДА, т.в.о. начальника відділу протидії наркозлочинності ГУ НП в Тернопільській області:

«12.01.2017-го року працівниками відділу протидії наркозлочинності ГУ НП Тернопільської області в ході реалізації оперативної інформації на території автовокзалу міста Тернополя по вулиці Живова, був затриманий раніше судимий громадянин, житель міста Тернополя, уродженець Івано-Франківської області. Був затриманий під час того, як отримував передачу з Івано-Франківської області з таблетками «Субутексу».

Зараз поліцейські з’ясовують канал надходження наркотичних речовин. Орієнтовна вартість 22-х виявлених у правопорушника таблеток – близько 15-ти тисяч гривень.

МИХАЙЛО ДИМИДА, т.в.о. начальника відділу протидії наркозлочинності ГУ НП в Тернопільській області:

«Дана особа займається вже не один рік збутом наркотичного засобу, який міститься в таблетках Субутексу. Він також є наркозалежним, сам вживає. Притягувався до відповідальності за майнові злочини, а саме – за крадіжки».

Правоохоронці розпочали кримінальне провадження, триває слідство. Наразі вирішують питання щодо обрання правопорушнику міри запобіжного заходу.

залишіть коментар