Тернопільські волонтери просять допомогти бійцям

Автор:     Опубліковано: 31 Січня 2017 о 19:39    505 переглядів

Тепловізор, медикаменти, глушники, оптичний приціл та чимало інших речей потребують  бійці на передовій. Тернополянин Валентин Стадницький – демобілізований боєць 81 окремої аеромобільної бригади. Будучи вже близько року в тилу, він,  не покладаючи зусиль всіляко намагається допомогти своїм побратимам, які залишилися  на передовій, під Попасною. Відтак чоловік зараз збирає кошти на тепловізор та звертається до усіх небайдужих, йому у цьому допомогти.

ВАЛЕНТИН СТАДНИЦЬКИЙ, демобілізований боєць 81 окремої аеромобільної бригади

«Тепловізор, по моїй практиці, я знаю, що це річ необхідна людям. Тому, що вночі без нього неможливо, ти сліпий. І надіюсь, що таку річ, якщо ми зможемо організувати моїм побратимам, то вона спасе не одне життя там, на війні. І хотів би попросити свідомих громадян, допомогти нашим захисникам  і переказувати кошти на центр допомоги бійцям АТО».

Вартість тепловізора становить близько трьох тисяч доларів, додає Валентин Стадницький, і поки зібраної суми не вистачає. Окрім того, бійці потребують й інших необхідних речей. Це ліки, перш за все, знеболюючі і протизапальні, продукти харчування, теплий одяг, маскувальні сітки.

ХРИСТИНА ФЕЦІЦА, волонтер Логістичного центру допомоги бійцям АТО

«Організовуємо, стараємося. От зараз маємо трошки цибульки і часничку, то часничок передаємо як вітамін С туди, якраз на Попасну, але для 44 бригади, ми маємо передачу індивідуальну. Але ще докладемо якусь каву, чай і часничок, а цибульку ще використаємо для вареничків. Звертаємося завжди за допомогою до знайомих, до друзів, до близьких  і хочемо теж трошки наліпити голубців. Маємо вже рис, гречку, цибулька є, морквочка, ще щось зробимо трошки і або самі відвеземо, або передамо. Бо якраз зараз готується автомобіль до відправки і хочемо зібрати певну допомогу і зразу відвезти хлопцям туди».

Волонтери кажуть, зараз люди менше допомагають, однак щиро дякують тим, хто не припиняє це робити і далі. Серед благодійників, кажуть,  є люди різного статку. Логістичний центр допомоги бійцям АТО активно співпрацює і з українськими діаспорами за кордоном.

ХРИСТИНА ФЕЦІЦА, волонтер Логістичного центру допомоги бійцям АТО

«Ви знаєте, ми самі, просто так нічого не просимо в людей. Коли до нас звертаються хлопці, відповідно ми вже по їх потребах можемо їм щось передавати. От зараз звернувся пан Валентин з проханням для своїх побратимів, які на нульовках і їм потрібен тепловізор, приціл і ми зараз збираємо кошти для купівлі тепловізора. Всі розуміють, що велику суму ми мабуть не можемо і втомилися від війни  і багато вже коштів  вклали і віддали своїх, але якщо ми по кілька гривень навіть долучимося, разом ми зберемо їх і дуже швидко».

Окрім допомоги бійцям АТО, волонтери Логістичного центру займаються й іншими соціальними проектами. Усю детальну інформацію можна дізнатись на сайті Логістичного центру або ж  за номером телефону, який ви зараз бачите на екрані.

www.ato.te.ua

(097) 20 55 055

 

 

залишіть коментар