Тернополяни долучаються до челенджу в підтримку військових

Автор:     Опубліковано: 25 Січня 2017 о 18:49    300 переглядів

По 22 рази протягом 22-ох днів. Тернополянин Володимир Курило вже одинадцятий день відтискається у рамках флешмобу 22 Pushup Challenge. Мета такої акції, розповідає – не продемонструвати свої спортивні вміння, а привернути увагу суспільства до проблем військових, які страждають від посттравматичного стресового розладу. З ним, як правило, стикаються люди, які тривалий час провели у зоні воєнних конфліктів.

ВОЛОДИМИР КУРИЛО, долучився до 22 Pushup Challenge:

«Сама ця ініціатива, сам цей челендж пішов зі Сполучених Штатів Америки, оскільки вони провели статистичне дослідження і побачили, що десь, в середньому, 22 ветеранів, чи це В’єтнамської війни, чи це іракської, афганської воєн, накладають на себе руки, протягом дня. Ну, в нас зараз в Україні так масово якраз в місяці січні багато, в тому числі, такий волонтер як Олексій Мочанов почав передавати багатьом, в тому числі підрозділам, батальйонам, Міністерству оборони, Державна прикордонна служба, зараз дали виклик Службі безпеки України».      

Свої відео Володимир Курило викладає на власній сторінці у соцмережі, передаючи заодно естафету іншим.

ВОЛОДИМИР КУРИЛО, долучився до 22 Pushup Challenge:

«Я собі взяв за принцип так само трошечки роздавати ці виклики дівчатам, так само щоб дівчата звертали на це увагу,  оскільки цей ПТСР – це не тільки проблема чоловіків, це – проблема так само, в тому числі, і жінок, оскільки проблеми у ветеранів зачіпають не тільки особисто ветерана, а й так само його сім’ю, його родину і суспільство в цілому».

До слова, долучаються до флешмобу не лише окремі мешканці міста, а й цілі колективи. У челенджі вже взяли участь бійці Тернопільської артилерійської бригади. Разом зі своїми колегами з інших міст долучилися до флешмобу і тернопільські патрульні поліцейські.

ОЛЕГ СОРОКОВИЙ, заступник начальника УПП в м. Тернопіль

«Управління патрульної поліції в місті Тернопіль прийняло естафету 22 Pushup Challenge від 79 окремої десантно-штурмової бригади. Надіємося, що таким чином зможемо привернути увагу суспільства до такої надважливої проблеми, яка в наш час дуже актуальна, і зможемо таким чином ще раз подякувати і згадати цих ветеранів, які, приносячи в жертву найцінніше – це життя і здоров’я, захищають нас».     

 

залишіть коментар