Цьогорічні абітурієнти можуть зробити репетицію ЗНО за 129 гривень

Автор:     Опубліковано: 16 Січня 2017 о 19:05    418 переглядів

З 10-го січня розпочалась реєстрація усіх охочих для участі у пробному ЗНО. Це своєрідна генеральна репетиція зовнішнього незалежного оцінювання. Метою пробного тестування перш за все є ознайомлення із самою процедурою та змістом тестових завдань.

Уже дев’ятий рік поспіль пройти пробне тестування ЗНО можуть усі охочі. Щоб ознайомитися із завданнями, перевірити свої знання  та побороти страх перед іспитами – необхідно зареєструватися на пробне тестування, вартість якого цьогоріч становить 129 гривень.

ЮРІЙ ШАЙНЮК, заст. директора з питань ЗНО та моніторингу якості освіти ТОКІППО

«Щоби зареєструватися потрібно зайти на сайт Івано-Франківського центру оцінювання  якості освіти. Знайти там таку велику червону кнопочку, активізувати її і дальше покроково виконати всі завдання, які там будуть. Там, перед тим як зареєструватися, потрібно ознайомитися із порядком проведення пробного тестування, із порядком реєстрації на пробне тестування, оскільки воно в нас платне, то відповідно буде там угода, яку потрібно знати, прочитати».

Усім, хто хоче перевірити свої знання необхідно зайти на сторінку реєстрації, ознайомитися з правилами, заповнити реєстраційну форму, створити «особистий кабінет», вибрати предмет пробного ЗНО. Після цього з «особистого кабінету» роздрукувати квитанцію для сплати вартості послуг та на її основі здійснити оплату у будь-якому відділенні банку.

Учаснику пробного ЗНО надається можливість скласти не більше двох пробних тестів: з української мови та літератури і один предмет на вибір, зазначає Юрій Шайнюк.

ЮРІЙ ШАЙНЮК, заст. директора з питань ЗНО та моніторингу якості освіти ТОКІППО

«Орієнтовно 15 березня на персональній сторінці буде запрошення на пробне тестування із вказанням адреси пункту пробного тестування. Ми плануємо практично в кожному районному центрі і в кожному місті обласного значення створювати пункти тестування і проводити там пробне ЗНО. Пробне тестування буде в два дні проводитися, першого квітня – з української мови і літератури та восьмого квітня – із всіх інших предметів».

Ознайомитись з правилами та зареєструватись на пробне ЗНО можна на сайті test.if.ua  до 31 січня.

 

залишіть коментар