Цими вихідними у Тернополі відбудуться Всеукраїнські змагання з хокею

Автор:     Опубліковано: 27 Січня 2017 о 19:20    245 переглядів

Втретє у Тернополі відбудуться Всеукраїнські змагання з хокею просто неба. Протягом двох днів, 28-го-29-го січня, хокеїсти-аматори з різних куточків України змагатимуться за першість. Цьогорічний турнір, за словами організаторів, порівняно із попередніми, наймасовіший. Очікують команди з одинадцяти областей України – Кривого Року, Одеси, Києва, Луцька, Львова та інших. Найбільше команд зареєструвались з Тернопільщини – понад десяток.

МИКОЛА КРУТЬ, начальник міського управління у справах сім’ї, молодіжної політики та спорту:

«На зараз ми очікуємо порядку 25 команд учасниць. Хоча, скажімо так, є інформація, що ця кількість додасться і збільшиться. Адже на таких малих ковзанках, на яких передбачена гра в хокей на озері, можна грати і меншою кількістю гравців. Відповідно, існуючі аматорські команди хокейні зможуть поділитися ще на дві-три команди і заявитися одразу трьома командами на участь у даному турнірі».

Оскільки змагання дводенні, а команд чимало, аби встигнули зіграти заплановані матчі, організатори підготували шість майданчиків, розміром 20 на 40. Варто зауважити, змінили і місце розташування ковзанок.

МИКОЛА КРУТЬ, начальник міського управління у справах сім’ї, молодіжної політики та спорту:

 «Минулі роки ми проводили його на Тернопільському ставі на відстані між Надставною церквою і замком. Цього року, щоб уникнути деяких нюансів щодо погоди, прогноз погоди зараз – передають потепління, щоб не було в нас нюансів з допуском МЧС, тому ми вирішили перенести на внутрішній ставок острівка Чайка».

На самому ж острівку Чайка розташують пункти обігріву для спортсменів. Розпочнуть змагання у суботу з 9-ї години. Основну кількість матчів проведуть саме цього дня. Подивитися та підтримати хокеїстів запрошують усіх тернополян.

 

залишіть коментар