У Тернополі буде ще один томограф

Автор:     Опубліковано: 19 Січня 2017 о 19:00    733 переглядів

Пройти обстеження на комп’ютерному  томографі у Тернополі можна буде і безкоштовно, однак лише для певних категорій населення. Для інших ця послуга буде платною, розповідає головний лікар міського лікувально-діагностичного центру Петро Левицький.

ПЕТРО ЛЕВИЦЬКИЙ, головний лікар КП «Тернопільський міський лікувально-діагностичний центр»

«Жителі міста Тернополя і також області зможуть пройти висококваліфіковане обстеження, навіть з метою попередження ускладнення різних захворювань, зокрема злоякісних, серцево-судинних захворювань, неврологічних – в нашому закладі. Це перший бюджетний томограф, який буде куплено за бюджетні кошти для міста Тернополя. Безкоштовно можуть скористатися все закріплене населення за нашим закладом – це порядку 60 тис. міських жителів, для всіх решти зрозуміло, що плата буде невисокою, порівняно з комерційними закладами чи обладнанням, яке установлене на комерційній основі».

Комп’ютерний  томограф планують придбати влітку, для цього з бюджету виділили 10 мільйонів гривень. Функціонуватиме він у «Тернопільському міському лікувально-діагностичному центрі», який знаходиться на Руській, 47.

ПЕТРО ЛЕВИЦЬКИЙ, головний лікар КП «Тернопільський міський лікувально-діагностичний центр»

«Закупка даного обладнання, а саме комп’ютерного томографа буде проведена через систему державних закупівель «Прозоро». Буде оголошено міжнародний тендер так, як сума немала. Тому відкрита система торгів, електронна система, хто запропонує найкращі умови, найкращу ціну, в тої компанії, я так розумію, закордонної компанії буде закуплено дане обладнання».

Зазначимо, окрім цього, з міського бюджету виділили  ще півтора мільйони гривень на закупівлю й іншого обладнання для цього медичного закладу.

 

залишіть коментар