У військкоматі розповіли про збори резервістів та призов на службу офіцерів запасу

Автор:     Опубліковано: 19 Січня 2017 о 19:15    841 переглядів

Військових, які відслужили встановлені терміни під час мобілізації або ж звільнилися зі служби за контрактом та внесені до резерву військової частини, викликатимуть на збори, розповідають в обласному військкоматі. Там вони вдосконалюватимуть навички з тактичної, медичної, інженерної та вогневої підготовки, а також – пройдуть бойове злагодження.

ОЛЕКСАНДР СКУМБРІЙ, т.в.о. військового комісара Тернопільського обласного військового комісаріату:

«Такі збори будуть проведені в цьому році з 5 військовими частинами Збройних Сил України. Термін проведення – 30 діб. Військовозобов’язаний викликається на ці збори командиром військової частини через військовий комісаріат. Ми наголошуємо, це – суто добровільна позиція, ми оголошуємо про такий набір резервістів, викликаємо їх до військових комісаріатів, проводимо з ним психологічне тестування, коротку військово-лікарську комісію, і направляємо у військові частини».

Наразі перша цьогоріч група резервістів перебуває на зборах в Харківській області. Наступну, розповідає Олександр Скумбрій, мають намір відправити в квітні. Тоді відповідні навчання військові проходитимуть на базі військової частини на заході України.

Прокоментували у військкоматі й інформацію щодо призову на військову службу офіцерів запасу. Поки що, стверджує Олександр Скумбрій, відповідного розпорядчого документу – немає.

ОЛЕКСАНДР СКУМБРІЙ, т.в.о. військового комісара Тернопільського обласного військового комісаріату:

«Відомо, що десь в лютому-місяці розпочнеться призов громадян, які закінчили кафедри навчальних закладів, на військову службу терміном 18 місяців. Громадяни ці будуть набиратися віком до 43 років. Але повторюю: рішення ще не прийняте, це рішення вивчається. Кількість громадян буде визначатися виходячи із того, скільки осіб офіцерського складу буде звільнено в цьому році».   

Відповідно до закону, каже Олександр Скумбрій, офіцери запасу можуть бути призвані на військову службу наказом Міністра оборони. Претендентів в нашій області – близько 4 тисяч осіб.

залишіть коментар