В міському управлінні соцполітики запровадили попередній запис громадян

Автор:     Опубліковано: 31 Січня 2017 о 19:42    249 переглядів

Кількість мешканців міста, які виявили бажання отримувати субсидії, зростає. Про це повідомляють в міському управлінні соціальної політики. До прикладу, чимало звернень надійшло впродовж 2016 року.

МАРІЯ ЧАШКА, начальник міського управління соціальної політики:

 «Скажімо, якщо порівнювати, то, якщо станом на 1 січня 2016 року в нас було трошки менше 30 тисяч отримувачів субсидій, то станом на 1 січня 2017 року – майже 50 тисяч отримувачів субсидій».    

Саме наплив людей, розповідає Марія Чашка, спонукав ввести в роботу управління деякі новації. Для подання заяви та документів на призначення державних соціальних допомог та субсидій разом із загальним прийомом там запровадили попередній запис громадян. Після запису в зручний для заявника час з ним працюватиме відповідний спеціаліст.

МАРІЯ ЧАШКА, начальник міського управління соціальної політики:

«І таким чином ми розвантажуємо спеціалістів, які працюють у загальному стилі, у загальному порядку, зменшуються черги, а також це дуже зручно для тернополян, тому що вони не витрачають часу на те, щоб очікувати на свою чергу».

Такою можливістю тернополяни вже користуються, стверджує Марія Чашка.    

МАРІЯ ЧАШКА, начальник міського управління соціальної політики:

«Всі, хто зателефонували, ми моніторимо ситуацію, всі задоволені залишилися цією послугою. Тому запрошуємо, активно телефонуйте, записуйтеся, це буде зручно вам і зручно нашим спеціалістам».

Записатися можна кожного дня, крім вихідних, за номерами: 23 66 04 або 23 66 03, з 8 до 13-ї та з 14-ї до 17-ї.

 

залишіть коментар