З лютого за телебачення тернополяни платитимуть більше

Автор:     Опубліковано: 17 Січня 2017 о 19:10    1 185 переглядів

З лютого за телекомунікаційні послуги тернополянам доведеться платити більше. Про зміну тарифів, зокрема, вже заявили найбільші провайдери міста. До прикладу, у компанії «Колумбус» розповідають: тарифні лінійки кабельного телебачення з наступного місяця зростуть в ціні на 10 гривень.

ВІТАЛІЙ ЛЕВЧУК, головний інженер компанії «Колумбус»:

«Але для наших абонентів буде змога до кінця січня заплатити авансом платіж на 5 місяців по старій ціні. Відповідно, зекономити кошти. З 1 березня змінюється ціна на архівні тарифи Інтернет+кабельне телебачення. Але діючі тарифи Інтернет та Інтернет+кабельне телебачення лишаються незмінними».  

Якими будуть тарифи, усі охочі можуть ознайомитися на сайті провайдера.  Що спричинило зміну вартості послуг? В компанії пояснюють так:

ВІТАЛІЙ ЛЕВЧУК, головний інженер компанії «Колумбус»:

«Відбулися певні зміни в законодавстві України і ми по-новому в 2017 році працюємо з українськими каналами. І, відповідно, це вплинуло на собівартість наших послуг. Крім того, зростає ціна на закордонний контент, зростає ціна на обслуговування мереж, на підтримання їх в нормальному робочому стані. Вартість сервітуту, електроенергії – це також все впливає».

Про зростання розміру абонплати за послуги на своєму сайті повідомили і в компанії «Воля».

Із сайту компанії «Воля»: 

«Порівняно з січнем 2016 року  тарифи на тепло підвищилися на 18%, електроенергію ─ на 24%, курс  долара по відношенню до гривні зріс на 13 % ─ а значна частина наших витрат ─ валютна складова. Рівень інфляції становить 11,4 % (за 11 місяців 2016 року). У нас з’явилися нові договірні відносини з українськими медіагрупами. На жаль, зважаючи на  економічні складові, ми змушені з 1 лютого 2017 року підвищити розмір абонентної плати за телекомунікаційні послуги  в середньому до 6%».

Підвищення, повідомляють в компанії «Воля», торкнеться частини пакетів ТБ, Інтернет, ТБ+Інтернет та додаткових пакетів ─ «Спорт» і «Футбол HD». Дізнатися, у яку суму обійдуться послуги, також можна на сайті компанії.

Нагадаємо, з 1 січня низка вітчизняних каналів для провайдерів кабельного телебачення стали платними через законодавчі нововведення, які стосуються універсальної програмної послуги. У її складі залишилися дві програми суспільного телебачення, зокрема, перший Національний канал, парламентський канал «Рада» та, що стосується Тернопільщини, два місцевих телеканали. Натомість за ретрансляцію каналів, які входять до чотирьох медіагруп, провайдери повинні щомісяця платити певну суму за кожного абонента.

залишіть коментар