Активісти закликають політиків об’єднатися заради миру в Україні

Автор:     Опубліковано: 9 Лютого 2017 о 19:05    396 переглядів

22-го січня у Києві відбувся національний круглий стіл «Єдність заради перемоги». Під час якого активісти звернулися до лідерів парламентських партійних сил із закликом розпочати внутрішній політичний діалог та об’єднатися задля проведення якісних реформ в державі.

 ІВАН КОВАЛИК, співкоординатор Всеукраїнської мережі «Вільні люди», голова Самооборони Майдану Тернопільщини:

«За цих три роки ми бачимо той стан речей, який є в українському парламенті і він десь схожий на те, що відбувалося в минулому – в 17-х, 20-х роках минулого століття у демократичному таборі, – коли, фактично, ми сьогодні бачимо  на політичних ток-шоу, заявах і так дальше, незважаючи на цю агресію Російської Федерації і збройний конфлікт, і в різних площинах суспільного життя, війну всіх проти всіх в демократичному таборі, зокрема в українському парламенті».

Новостворена Всеукраїнська ініціативна група працює над текстом документу, який в подальшому пропонуватиме підписати лідерам проукраїнських партій.

ТАРАС ГРЕБЕНЯК, керівник Центру націоналістичного відродження ім. Степана Бандери:

«Ми, учасники круглого столу у Києві, це представники різних громадських організацій, дійшли десь до тої думки, аби апелювати в першу чергу до парламентарів, до політиків, щоб вони, в принципі, виробили для себе певні цінності, певні такі конкретні пункти, до яких вони повинні дійти спільної згоди».

Перед зустріччю із головами партій, документ вирішили доопрацювати. Зокрема, з цією метою, у Тернополі Всеукраїнська мережа «Вільні люди» ініціювала круглий стіл «Єдність заради перемоги». У заході взяли участь представники волонтерського руху, молодіжних, наукових, бізнесових, ветеранських та громадсько-політичних організацій Тернопільщини.

ІВАН КОВАЛИК, співкоординатор Всеукраїнської мережі «Вільні люди», голова Самооборони Майдану Тернопільщини:

 «Сьогодні відбувається її обласний етап – це обласний круглий стіл. Як цей весь процес відбувався? 22-го січня в День Соборності у Києві зустрілась така робоча група, це ініціативна група, яка виробила документ, який ми будемо сьогодні обговорювати. Для чого ми його сьогодні обговорюємо? Для того, щоб внести свої правки і подати свої пропозиції».

ТАРАС ГРЕБЕНЯК, керівник Центру націоналістичного відродження ім. Степана Бандери:

 «Для нас важливо, щоб всякі дрібні політичні питання, які стосуються містечкового характеру або інтересу вузькопартійного, були пересунуті на друге місце, натомість політики займалися тими питаннями, заради чого їх обирали».

У результаті обговорення внесли чимало пропозицій, щодо змін. Зокрема наголосили на тому, що вимоги варто прописати більш конкретно. Окрім того, 16-го лютого організують ще один круглий стіл, вже за участю народних депутатів від Тернопільщини. Кілька днів по тому, 20-го числа, документ із внесеними правками від всіх регіонів обговорюватимуть вже у Києві з лідерами партій, яким і призначене дане звернення.

 

залишіть коментар