Через прорив на каналізаційному колекторі, частина Тернополя залишилась без води

Автор:     Опубліковано: 1 Лютого 2017 о 20:58    743 переглядів

Вчора, близько обіду у «Тернопільводоканал» повідомили про витік води на Микулинецькій 46А, неподалік юридичного факультету ТНЕУ. Туди, виїхала аварійно-диспетчерска служба підприємства.

ГАННА ЗАГОРОДНА, начальник водопровідно-каналізаційних мереж КП «Тернопільводоканал»

«Виявили витік на каналізаційному колекторі. Аварійна служба приступила до ліквідації пошкодження, при виконанні ліквідації робіт, було виявлено, що труба діаметром 700 мм. залізобетонна на даний час знаходиться в дуже аварійному стані. На даний час ми в одному місці розкопали ділянку мережі і прийняли рішення, що її треба міняти ще набагато більше, тому що є і затор, і видно, що труба не в технічно справному стані».

У зв’язку із проведенням аварійних робіт, деякі вулиці міста  залишились без води.

ГАННА ЗАГОРОДНА, начальник водопровідно-каналізаційних мереж КП «Тернопільводоканал»

«Ми змушені були відключити мешканців вулиці Київська, 15 Квітня, Симоненка, Курбаса, Володимира Великого, Морозенка, були змушені відключити від водопостачання, десь в районі 22-ї години. І в 7-ій годині ранку і до 9:30 ми відновили частково водопостачання і на даний час знов мешканці даних вулиць залишились без водопостачання».

Наразі, коли остаточно вдасться відновити на цих вулицях водопостачання – невідомо. У «Тернопільводоканалі» просять тернополян поставитися до цього з розумінням.

 

залишіть коментар