Якою буде погода після зустрічі зими з весною, дізнавались кореспонденти ІНТБ

Автор:     Опубліковано: 16 Лютого 2017 о 19:09    469 переглядів

Зима з весною у лютому вперше зустрічаються, кажуть у народі. А ще  додають, останній місяць зими – це пора сліпучого сонця, прелюдія весни, її заспів. Однак найближчим часом, кажуть синоптики,  погода на Тернопільщині ще буде зимовою.

ОКСАНА СОФІНСЬКА,  зав. сектору Тернопільського гідрометеоцентру

«В найближчі дні погодні умови в області, в основному, будуть обумовлюватися розмитим баричним полем, на завтрашню добу ще підвищеного атмосферного тиску, а в подальшому, пониженого атмосферного тиску і проходитимуть атмосферні фронти. Тому на завтрашню добу істотних опадів ми не очікуємо, вночі та вранці місцями туман, вітер південно-західний 5-10 м/с, на дорогах зберігатиметься ожеледиця, нічні температури повітря коливатимуться від 2 до 7градусів морозу, денні будуть в межах від 2 морозу до 3 тепла, близькими до 0».

У найближчі вихідні, синоптики прогнозують проходження атмосферного фронту, та вже у суботу очікують невеликий мокрий сніг.

ОКСАНА СОФІНСЬКА,  зав. сектору Тернопільського гідрометеоцентру

«Температурні показники нічні будуть в межах від 0 до 5 морозу, денні будуть близькими до 0, від 2-3 морозу до 2-3 тепла. 19 лютого без істотних опадів, більш-менш стабільні погодні умови, нічні температури 2-7 морозу, вдень близько 0. 20-21 лютого ми очікуємо знову ж таки проходження атмосферного фронту, опади інтенсивністю від невеликих до помірних, вітряно буде і температурні показники: нічні коливатимуться близько 0, від 3 морозу до 2 тепла, денні будуть в межах від 1 до 6 градусів тепла».

І надалі синоптики прогнозують поступове підвищення температури повітря, що потягне за собою і помірне сніготанення.

 

залишіть коментар