Кременчанка з двома дітьми може залишитися на вулиці

Автор:     Опубліковано: 2 Лютого 2017 о 19:12    511 переглядів

Ліна Ільчук матір двох дітей. Молодшому сину – Іллі три, майже стільки років його батьки судяться, з’ясовуючи – хто власник будинку та земельної ділянки, придбаних після одруження.

ЛІНА ІЛЬЧУК, позивач:

«І останнім рішення Кременецького суду будинок залишено йому повністю у власність. Таким чином я лишаюся з дітьми фактично на вулиці. І не дивлячись на те, що в нас є трьохрічний малолітній син, він також, колишній чоловік, не йде на ніякі уступки, він хоче повністю забрати собі цей будинок».

Ліна Ільчук бідкається, не могла подумати, що колишній чоловік зможе вигнати її із синами на вулицю. Іншого житла , запевняє жінка,у неї немає.

ЛІНА ІЛЬЧУК, позивач:

 «Суддя першої інстанції суду йому пропонувала, щоб він записав ½ на свого сина,він відмовився. Бо він сказав, що він буде подавати нас на виселення. Це були його слова у суді».

Адвокат колишнього чоловіка вважає, рішення Кременецького районного суду винесено на законних підставах, адже, запевняє, подружжя купувало будинок не за спільні кошти. До слова, сам чоловік на суд не з’явився, адвокат на камеру будь-що коментувати відмовився.

ОЛЕКСАНДР ЗАГОРСЬКИЙ, головуючий суддя по справі:

 «Кошти збирав Ільчук? З якою ціллю?».

адвокат відповідача:

 «Збирав з ціллю, щоб купити собі будинок. – В той час був у шлюбі? -В той час ще не був. Він 25 червня вже кошти передав. – Вони не були в шлюбі? Вони проживали, як подружжя? – Нє. – А то нічо, що дитина народилася 18.12.13 року. – Ну це… Я не експерт і не гінеколог. – Зрозуміло».

ЛІНА ІЛЬЧУК, позивач:

 «До укладення цивільного шлюбу, ми жили в громадянському майже три роки. Ми проживали на квартирі, яку знімали. А коли я завагітніла, це вже десь 5-й місяць вагітності, ми вже уклали шлюб».

 «В шлюбі з 10.07.13 року?- Да. – Дитина народилася 18.12.13-го року? – Ну так. – Будинок і земельну ділянку придбали 29.08.13 року? – 13-го. – Ну то й все. Я не заперечую. – Але кошти позичалися вашим довірителем не в інтересах подружжя, не в інтересах сім’ї? – А в його інтересах. Він для себе купляв. Ше він в шлюбі не збирався бути. – А коли договір зареєстрований купівлі продажу?Перебуваючи у шлюбі? – В шлюбі. 19 днів пройшло, 29-го липня. – Якщо він збирався доказати в майбутньому, що це його особиста власність, то чого він не купив будинок до оформлення шлюбних відносин?»

Наразі колегія суддів оголосила перерву по справі і перенесла слухання на 11-ту годину 9-го лютого.

 

залишіть коментар