«Люди. Майдан. Герої» знову на екрані

Автор:     Опубліковано: 17 Лютого 2017 о 19:10    850 переглядів
Депутати Тернопільської обласної ради,Революції Гідності,Тернопільська область,Надання грошової допомоги,Зменшення вартості комунальних платежів,Комунальні платежі,ЖКГ,Євроінтеграція,Євромайдан,Управління житлово-комунального господарства

Серія фільмів виробництва телеканалу ІНТБ «Люди. Майдан. Герої» – знову на ваших екранах. Назар Войтович, Устим Голоднюк, Олександр Капінос, Ігор Костенко та Тарас Слободян – кожна короткометражка присвячена нашим землякам, звичайним хлопцям, яким у пам’яті поколінь судилося залишитися Героями Небесної Сотні.

МАРІЯ СЛОБОДЯН, мати загиблого Героя Небесної Сотні:

«І дуже важко. Подумати, що ті наші діти погинули. Дуже нам боляче. Ніби голова тут усвідомлює, а серце не відпускає».

Роботу над проектом розпочали ще у листопаді 2015-го. І до другої річниці тих трагічних подій фільми-спогади представили на загал.

ОЛЕНА ГЕРАСИМЕНКО, автор сценарію «Люди. Майдан. Герої»:

«Дуже такий вагомий шмат роботи, тому що це така робота з вразливими людьми. Взяти їх біль на себе, десь зрозуміти, пережити.

Насправді було інколи важко переконати, що потрібна ця інформація, щоби люди пам’ятали. Тому що, батьки, звичайно, не зможуть цього забути, вони з цим живуть, але поділитися цим болем… хтось вважає за потрібне, хтось хоче, щоби цей біль таки залишився на дні душі. Тому були такі моменти, коли було важко переконати когось із батьків, когось із родичів, що ми хочемо, щоби пам’ять про Небесну Сотню жила»».

Серію фільмів «Люди. Майдан. Герої»  можна буде побачити на телеканалі ІНТБ 18, 19 та 20 лютого о 9:00, 12:00, 18:00, 20:00 та 21:00.

залишіть коментар