«Міс Тернопіль 2017» стала Олена Смакоус

Автор:     Опубліковано: 27 Лютого 2017 о 19:00    584 переглядів

У драмтеатрі 19 дівчат боролися за титул кращої з кращих. У нашому місті вже увосьме відбувся конкурс «Міс Тернопіль». Перед тим майже три місяці тривала підготовка.

ОЛЬГА ЗАВЕРУХА, керівник проекту:

«Вони були дуже всі різні, вони були такі всі красиві, однотипні, кожна мала перед собою конкуренцію, вони старалися якнайкраще одна за одною виступити. Вони проходили заняття і з хореографами, і з тренерами, і з психологами. Долучалися до різних благодійних акцій, щоб показати себе з різних напрямків, які вони є. Також вони показували і свої таланти».    

Долучитися до благодійності традиційно могли і глядачі конкурсу, обираючи власну фаворитку.

ОЛЬГА ЗАВЕРУХА, керівник проекту:

«Міс глядацьких симпатій» обиралася за допомогою голосування у скриньках, за які кидали відповідні кошти. Так як комітет «Міс Тернопіль» на даний час опікується уже дитячим садочком, в якому виховуються діти з ДЦП, школою-інтернатом, ці кошти вже, подивимося, що нам скаже адміністрація закладу, що їм треба закупити, і будуть туди спрямовані. І «Міс глядацьких симпатій» обиралася за найбільшою кількістю коштів». 

Показати себе конкурсантки могли у п’яти дефіле. Проявляли дівчата і кмітливість, відповідаючи на різноманітні питання. У підсумку, на думку журі, найбільш достойною звання «Міс Тернопіль 2017» стала 21-річна Олена Смакоус. Переможниця емоцій не приховує.

ОЛЕНА СМАКОУС, «Міс Тернопіль 2017»:

«Я дуже хотіла цього, я давно йшла до цієї перемоги. Я була настроєна на те, щоб, дійсно, перемогти, але, знаєте, тут завжди така є тривога – а якщо щось піде не так? І я дуже вдячна організаторам, членам журі, всьому залу за те, що порахували мене достойною представляти наше рідне місто на всеукраїнському конкурсі. Я дуже дякую, дуже».   

Хоч за освітою дівчина економіст, своє життя, розповідає, хоче пов’язати саме з модельним бізнесом. До слова, для Олени це вже не перший конкурс і не перша перемога.

ОЛЕНА СМАКОУС, «Міс Тернопіль 2017»:

«В 2015 році я завоювала титул «СтудМіс Тернополя» і представляла наше місто на всеукраїнському конкурсі. Потім два роки майже був перерив. І тут знов нові емоції, знов нові враження, нові знайомства. Все зовсім по-новому».

Перемога, запевняє Олена, додає впевненості, але й покладає певну відповідальність, адже потрібно гідно представити Тернопіль на конкурсі «Міс Україна».

 

залишіть коментар