Місцеві «порошенківці» передали допомогу для мешканців Авдіївки

Автор:     Опубліковано: 2 Лютого 2017 о 19:14    515 переглядів

Допомогу для мешканців Авдіївки вже збирають небайдужі тернополяни. Нагадаємо, місто перебуває під інтенсивними обстрілами бойовиків з 29 січня. Аби допомогти тамтешнім мешканцям, передачу з найнеобхіднішим туди відправили місцеві представники «Блоку Петра Порошенка «Солідарність».

ВІКТОР ШУМАДА, голова Тернопільської міської організації партії «БПП «Солідарність»:

«Наша партія ініціювала на загальнодержавному рівні збір такого гуманітарного вантажу, і цим займається десь вся структура партії «Блок Петра Порошенка». В Краматорську організований логістичний центр, туди ця вся продукція надходить, відповідно, сортується, і безпосередньо доставляється в Авдіївку, в зону цю бойових дій».  

На збір допомоги витратили трохи більше доби. У вантажі, зокрема, – крупи, макарони, чай, тушонка, а ще – теплі ковдри, устілки для взуття, шкарпетки. Відправили і 5 буржуйок.

ТАРАС ЮРИК, народний депутат України, голова Тернопільської територіальної організації партії «БПП «Солідарність»:

«Долучилися і підприємці, і активісти, і представники партії. Тому всім хочемо подякувати за те, що дуже оперативно відреагували. І всім велике дякую тим, хто ще на сьогоднішній день до нас нічого не приніс, але точно принесе».

Передавати гуманітарні вантажі для постраждалих під час боїв в Авдіївці мають намір і надалі. Пункт прийому допомоги створили при обласному осередку партії.

ТАРАС ЮРИК, народний депутат України, голова Тернопільської територіальної організації партії «БПП «Солідарність»:

«Процес цей не зупиняємо, ми продовжуємо і дальше збір. Для нас важливо, щоби долучились теж і жителі нашого міста, до чого і закликаємо, зрештою, їх, щоби підтримали наших співгромадян, в яких виникла така ситуація».

ВІКТОР ШУМАДА, голова Тернопільської міської організації партії «БПП «Солідарність»:

«Хто має бажання десь долучитись, підтримати наших мешканців в Авдіївці, підтримати наших українців, які сьогодні в складних таких обставинах життєвих перебувають, можуть звернутись сюди, в наш офіс, принести відповідну продукцію, і ми будемо один раз в тиждень, ну чи по мірі надходження, відправляти такі вантажі гуманітарні, готувати і відправляти туди».

Отож, продукти, одяг, медикаменти та інше усі охочі можуть приносити за адресою: Тернопіль, вул. Сагайдачного, 6 А. Номер гарячої лінії – (098) 273-83-38.

 

 

залишіть коментар