Найближчими днями на дорогах області очікують ожеледицю

Автор:     Опубліковано: 3 Лютого 2017 о 20:26    475 переглядів

Найближчі дні погоду в області визначатиме нестійка повітряна маса атлантичного походження, пояснюють у гідрометеоцентрі. Тому, на суботу та неділю очікують хмарну погоду, місцями невеликі опади, переважно у вигляді дощу.

 ОКСАНА ОЗИМКІВ, завідувач сектору метеорологічних прогнозів Тернопільського гідрометеоцентру:

«На цю ніч та зі збереженням до першої половини дня ми очікуємо туман, місцями ожеледь, на дорогах ожеледиця. Вітер східного напрямку зі швидкістю 5 – 10 м/с. В температурному режимі нічні показники становитимуть від 4 градусів морозу до 1 градусу тепла. Вдень стовпчики термометра покажуть від 2 морозу до 3 тепла. Практично нічого ж в нас не зміниться і на неділю. Такі ж самі синоптичні процеси, такі ж самі погодні умови».

З початку тижня синоптики також очікують місцями опади, однак, в основному, у вигляді мокрого снігу. А температура повітря знижуватиметься.

 ОКСАНА ОЗИМКІВ, завідувач сектору метеорологічних прогнозів Тернопільського гідрометеоцентру:

«На понеділок очікується хмарна погода часом невеликі опади, місцями невелике налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця. Вітер південно-східний з переходом на західний, з середньою швидкістю 5 – 10 м/с. Температура повітря вночі від 4 градусів морозу до 1 тепла. Вдень від 1 морозу до 4 тепла. І вже з вівторка вночі спостерігатимемо невеликі та помірні опади у вигляді мокрого снігу та снігу».

Температура повітря впродовж доби очікується від нуля до п’яти градусів морозу. Сніг синоптики прогнозують вже на середу 8-го лютого. Окрім того, стовпчики термометрів опустяться вночі 7-12 градусів морозу, вдень 5- 10.

залишіть коментар