На День Валентина 21-річний водій Audі спричинив ДТП

Автор:     Опубліковано: 15 Лютого 2017 о 19:23    607 переглядів

«Відмовили гальма» – намагався пояснити правоохоронцям на місці події двадцятиоднорічний водій автомобіля Audі А8. Увечері 14-го лютого, на вулиці 15-те Квітня він, виїхавши на смугу зустрічного руху допустив зіткнення з автомобілем Skoda.

ОКСАНА СМІЛЬСЬКА, прес-секретар УПП в м. Тернопіль:

«Через аварію отримали травми троє осіб. Це – двадцятиоднорічний водій Audі А8, а також чоловік та дружина автомобіля Skoda. Їх усіх було відразу ж шпиталізовано до лікарні, оскільки травми були доволі важкі».

Якщо винуватець на місці аварії ще намагався щось пояснювати, то учасникам ДТП з автомобіля Skoda, за словами полісменів, дісталось більше. Водій, якому близько 50-ти років, знаходиться у травматологічному відділенні міської комунальної лікарні швидкої допомоги. Медики зазначають, чоловік отримав значні травми. Того ж вечора його прооперували.

БОРИС МАЙКА, завідувач відділення травматології Тернопільської міської комунальної лікарні швидкої допомоги:

«Відкритий перелом наколінника, вивихи кісток плесни та перелом таранної кістки. А також супроводжується черепно-мозковою травмою та забоями грудної клітки. Був прооперований, надана допомога йому. Він госпіталізований у реанімаційне відділення. Сьогодні переведений у травматологію. Стан його, на даний час, стабільний».

Лікар пояснює, чоловіка чекає довготривалий період реабілітації. Скоріше за все, необхідний буде другий етап операційних втручань. Стосовно його дружини, то її госпіталізували в Тернопільську університетську лікарню. Наразі всі деталі ДТП встановлюють правоохоронці.

залишіть коментар