На Дружбі відкрили поліцейську станцію

Автор:     Опубліковано: 13 Лютого 2017 о 19:05    494 переглядів

Минулоріч на Тернопільщині запустили проект «Поліцейська станція». І вже сьогодні в області діє 14-ть таких пунктів.

ОЛЕКСАНДР БОГОМОЛ, начальник ГУНП у Тернопільській області:

«Тобто це маленькі відділення поліції, які не мають своїх чергових частин, які працюють з органами місцевого самоврядування. Спільний такий симбіоз. Органи місцевого самоврядування дають можливість користування окремими переміщеннями, забезпечують меблями, де-не-де, де оргтехнікою, де поліція оргтехнікою. Ми надаємо своїх працівників і разом контролюємо територію. Відкриття цих поліцейських станцій – максимально допустити, довести працівників поліції до території».

До сьогодні у Тернополі діяли дві поліцейські станції. Вони розпочали роботу одразу після ліквідації лінійного відділу, тоді ще міліції, розповідає Олександр Богомол. Одна станція обслуговує територію залізничного вокзалу, там працює 12 поліцейських. Ще одну створили на центральному ринку, де несуть службу троє правоохоронців. Для потреб поліції, зокрема і відкриття таких станцій у різних частинах Тернополя, з міської казни на рік виділяють півтора мільйони гривень.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Мерія міста активно співпрацює із Національною поліцією. Ми завжди готові допомагати їм фінансово, технічно, матеріально. В місті прийнято програму «Безпечне місто», яка передбачає фінансування Національної поліції. Власне ці кошти будуть йти і на створення поліцейських станцій, на придбання необхідного обладнання, необхідної техніки, для того, щоб зробити наше місто дійсно безпечним і комфортним. І тепер головне, щоб тернополяни знали про ці станції. Знали, де вони знаходяться. Щоб люди розуміли, що вони можуть в любий час дня і ночі звернутися з проблемою і тут будуть завжди поліцейські, які допоможуть ці питання їм вирішити».

Тепер відкрили третю поліцейську станцію «Центр-Дружба» – наразі вона найбільша у місті.

 СЕРГІЙ ВИШОВСЬКИЙ, керівник поліцейської станції №2 у м. Тернопіль (вул. Дружби, 7):

«Працює 20 працівників. Це є 10 працівників –  дільничних офіцерів поліції, 8 працівників кримінальної поліції, карного розшуку, і один працівник ювенальної поліції – це працівник по справах неповнолітніх. По всіх питаннях можуть всі люди звертатися, з сьогоднішнього дня ми починаємо роботу, повноцінно функціонувати».

Територія обслуговування новоствореної поліцейської станції охоплює Дружбу, Березовицю, Кутківці, Пронятин, Центр міста. А це, підкреслює Сергій Вишовський, близько 80-ти тисяч населення.

СЕРГІЙ ВИШОВСЬКИЙ, керівник поліцейської станції №2 у м. Тернопіль (вул. Дружби, 7):

«Прийом громадян буде здійснюватися безпосередньо дільничними офіцерами поліції три рази на тиждень. Це: у вівторок з 9-ї до 11-ї години, в четвер, з 18-ї до 21-ї години, і в суботу з 10-ї до 13-ї години буде здійснюватися прийом громадян. Тобто всі питання, які стосуються компетенції поліції можна буде вирішити безпосередньо тут».

Вже невдовзі планують відкрити четверту поліцейську станцію на БАМі, яка обслуговуватиме мікрорайон «Аляска», масиви «Сонячний», «Східний» і частину «Канади».

 

залишіть коментар